Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd Makarska 1 połowa września

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chudy22
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chudy22 » 05.08.2018 13:38

Cześć

Poszukujemy dwóch-trzech osob do wyjazdu do Makarskiej. Termin:9-16 wrzesnia. Niestety ekipa nam się rozpadła i musimy na szybko kogoś znaleźć. Mamy opcje wynajęcia busa 8 osobowego w fajnych pieniądzach oraz znaleziony fajny nocleg na AirBNB, wiec przy tylu osobach koszty są serio niewielkie na te dwie rzeczy

Jesteśmy z okolic Wrocławia. Poszukiwane osoby: 20-25 lat, które lubią poimprezować, ale też coś pozwiedzać a nie tylko leżeć na plaży. ;)

Jeżeli ktoś lubi spontany to zapraszamy :)))
mateuszzz
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateuszzz » 05.08.2018 15:14

Cześć!

Znalazłem się w podobnej sytuacji, także jestem chętny. Nie mogę wysłać PW (za mały staż), odezwij się do mnie na PW.

Pzdr

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019