Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd 1-9 lipca 2016

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosia_jv
Turysta
Posty: 8
Dołączył(a): 24.05.2016
Wyjazd 1-9 lipca 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia_jv » 29.05.2016 13:50

Witam,
jesteśmy parą i szukamy dwóch sympatycznych i niepalących osób na wyjazd na Krk w terminie 1-9 lipca (wyjazd 01.07 około godz 17-18 z Radomia). Najprawdopodobniej będziemy jechać przez Chyżne, więc jest możliwość zabrania się z nami po drodze :)
Na razie nic nie rezerwujemy, warunki wyjazdu i miejsce do ustalenia.
Pozdrawiamy

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Wyjazd 1-9 lipca 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019