Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

wspólny wyjazd na Chorwację Istria

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojciechf
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.03.2017
wspólny wyjazd na Chorwację Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojciechf » 28.03.2017 08:47

Witam. Poszukuję kogoś do wspólnego wyjazdu na Chorwację w rejon Istrii w terminie 15 lipca 2017. Jadę po raz pierwszy z rodziną na wakacje i raźniej bym się czuł jadąc w towarzystwie, za kimś.. Wyruszam z Tychów. Mam 46 lat. Proszę o kontakt tu lub na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Forumowy auto-stop.wspólny wyjazd na Chorwację Istria
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018