Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wspólny przejazd - Riwiera Makarska

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
night_baller
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.08.2015
Wspólny przejazd - Riwiera Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) night_baller » 06.08.2015 13:32

Planuję wyjazd do Chorwacji (okolice Makarskiej) w terminie ok 29.08 do maksymalnie 15.09 (ogólnie 10 - 12 dni, widełki ze względu na urlop). W związku z tym rozważam dojazd własny i ogarnięcie sobie noclegu na własna rękę, dlatego poszukuję osoby/osób wybierających się w tamte rejony w podobnym terminie. Sam niestety nie dysponuję samochodem nadającym się na tego typu trasę.

Jeżeli chodzi o mnie (a dokładnie nas) to Wasi potencjalni współpasażerowie są w wieku 24 i 21 lat (chłopak i dziewczyna), ogólnie bezkonfliktowi, normalni, jak trzeba to rozmowni :) ogólnie adaptacja do wymogów kierowcy gwarantowana.

Jeżeli ktoś jest chętny na wspólną podróż to zapraszam do kontaktu: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Forumowy auto-stop.Wspólny przejazd - Riwiera Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019