Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdalena_13
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2013
Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_13 » 26.07.2013 12:12

W dniu 16 sierpnia w cztery osoby wyruszamy samochodem do Chorwacji (trasa najprawdopodobniej przez Czechy, Austrię i Słowenię). Wyjeżdżamy z Warszawy o 6 rano. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną jazdą na dwa lub trzy samochody to możemy się spotkać na trasie i jechać wspólnie. Planujemy dojechać w okolice Zadar. Wspólnie zawsze bezpieczniej, można sobie pomóc na trasie w razie nieprzewidzianych komplikacji. Zapraszam do kontaktu na forum.

Pozdrawiamy :)
magdalena_13
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_13 » 29.07.2013 21:09

temat aktualny :)

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019