Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdalena_13
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2013
Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_13 » 26.07.2013 12:12

W dniu 16 sierpnia w cztery osoby wyruszamy samochodem do Chorwacji (trasa najprawdopodobniej przez Czechy, Austrię i Słowenię). Wyjeżdżamy z Warszawy o 6 rano. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną jazdą na dwa lub trzy samochody to możemy się spotkać na trasie i jechać wspólnie. Planujemy dojechać w okolice Zadar. Wspólnie zawsze bezpieczniej, można sobie pomóc na trasie w razie nieprzewidzianych komplikacji. Zapraszam do kontaktu na forum.

Pozdrawiamy :)
magdalena_13
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_13 » 29.07.2013 21:09

temat aktualny :)

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Wspólny przejazd przez Europe do Chorwacji !!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021