Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wspólna podróż

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BeaKon
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.05.2015
Wspólna podróż

Nieprzeczytany postnapisał(a) BeaKon » 22.05.2015 12:27

Witajcie.

W drugiej połowie lipca (ok 17-18.07) wybieramy się (my to 30 - letnia para) samochodem na dwa tygodnie, najprawdopodobniej na Riwierę Makarską (jeszcze do ustalenia - w najbliższy poniedziałek, wtorek chcemy już rezerwować miejsce). Jest to nasza pierwsza podróż do Chorwacji. Szukamy osób - najlepiej pary w podobnym wieku - do wspólnej podróży. Jeżeli macie ochotę się przyłączyć, to proszę o kontakt mailowy. Wyruszamy z Łodzi, w drodze do Ch. chcemy zrobić jednodniową przerwę w Wiedniu. Pozostałe szczegóły do ustalenia.
zabor3
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 03.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabor3 » 29.05.2015 13:37

witam czy wyjazd jeszcze aktualny jesteśmy ze Zgierza

Powrót do Forumowy auto-stop.Wspólna podróż
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018