Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wspólna podróż do CRO

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mary171
Turysta
Wspólna podróż do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) mary171 » 22.05.2016 11:06

Witam,
szukam 3 miejsc (ja, mąż i syn) w samochodzie do CRO, najlepiej w lipcu.
Jesteśmy z Grudziądza, tel. 518 916 373. Pozdrawiam
Tomek32
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek32 » 29.05.2016 09:58

Mam miejsca ale w 5 osób będzie niestety moim zdaniem za ciasno
kefir1981
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kefir1981 » 30.05.2016 14:07

Tomek32 napisał(a):Mam miejsca ale w 5 osób będzie niestety moim zdaniem za ciasno

W takim razie wypowiedź wiele wniosła do wątku...

Powrót do Forumowy auto-stop.

Wspólna podróż do CRO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018