Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wrocław - Chorwacja - Wrocław sierpień 2016

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tommy_pl
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommy_pl » 13.05.2016 14:13

Witam
Jeżeli ktoś ma wolne miejsca na wyjazd i powrót w terminie 13-28 sierpnia na jakieś 10 dni do Chorwacji to będę wdzięczny za informację. Obojętnie w jaki rejon Chorwacji, ja chcę się dostać nad morze a w tym roku nie mam auta. Może być nawet z noclegiem po drodze. Potrzebne miejsce dla 2 + 1 (11 lat) .
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.05.2016 14:21

miras1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras1 » 14.05.2016 09:51

Witaj, my możemy jechać od 18,08 do 28,08. Jak będziecie zainteresowani to napiszcie :-)
tommy_pl
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommy_pl » 16.05.2016 13:30

Miras jestem zainteresowany tylko "nie mam uprawnień do pisania pw" więc nie mam jak wysłać pw :(
miras1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras1 » 18.05.2016 22:11

Cześć, jak jesteś/jesteście zainteresowany to trzeba dopinać temat. Co proponujesz?
tommy_pl
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommy_pl » 25.05.2016 15:17

Eh tak to jest jak człowiek zatraci się w pracy....ale już jestem. Szkoda, że dopiero 18 możecie. Ja proponuję Pulę na Istrii. Jeżeli nie byłeś jeszcze to polecam. No i bliżej niż Makarska czy Dubrovnik.
Podaj może jakiegoś maila to napiszę jak ja to widzę.
miras1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miras1 » 26.05.2016 10:40

Nic nie szkodzi, że tak długo. Mamy czas :-)
W ostatnich dwóch latach zabieraliśmy pary z Wrocławia które z nami jechały. Wyglądało to tak, Przyjeżdżali pociągiem na dworzec w Katowicach odbierałem ich i jechaliśmy do Chorwacji. Na miejscu nikt od nikogo nie był zależny, każdy robił to na co miał ochotę. Chcieli iść z nami czy jechać na wycieczkę to spędzaliśmy czas razem, chcieli siedzieć w pokoju to tam zostali. Wychodzimy z założenia - nic na siłę, to są wakacje i niech każdy spędza czas tak jak chce. Chcemy wyjechać w czwartek żeby uniknąć weekendowych korków /sprawdzone i działa/ i w piątek być w Chorwacji, sporo ludzi wyjeżdża właśnie w piątki i jest wiele kwater wolnych co pozwala wybrać do siebie odpowiednie miejsce. Jeśli chodzi o Istrię, wiem, że ładnie, że bliżej ale ok. 200km dalej autostradami to już nie jest wielka różnica a tam ... to taka inna Chorwacja.
My planujemy wakacje w Makarskiej /już kolejny raz/ jeśli chcielibyście jechać na Istrię to możemy Was podwieźć a my pojedziemy dalej i odbierzemy Was w drodze powrotnej. Wszystko do dogadania. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019