Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wolne miejsca Kraków,Śląsk-Poreć,Rovinj oK 15 do 25 sierpień

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janek_11
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2019
Wolne miejsca Kraków,Śląsk-Poreć,Rovinj oK 15 do 25 sierpień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek_11 » 27.07.2019 07:34

Mam wolne miejsca dla 2-3 osób. Duży samochód Opel ZAFIRA. Cel w Chorwacji - Poreć, Vrsar, Rovinj, Rabac, Krk, Rab - Ale może być Makarska ... Do ustalenia. Nocleg na miejscu w apartamencie albo na kilku kampingach po 2 do 3 nocy. W dzień plaża wieczorem zwiedzanie. Do ustalenia. Na miejscu samochód do dyspozycji. Wyjazd z Krakowa przez Śląsk - Czechy- Austria - Autostradami. Data 15 do 25 Sierpień (+/- 1 dzień) czyli duży weekend plus tydzień.

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Wolne miejsca Kraków,Śląsk-Poreć,Rovinj oK 15 do 25 sierpień
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019