Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wielka prośba do wracających do Polski przez Slo/Aus/Cze

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MariuszL
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszL » 15.08.2016 22:14

Witam, tydzień temu podczas powrotu do Polski mój bus odmówił posłuszeństwa i niestety został na parkingu przy autostradzie w Austrii w połowie drogi między Graz a Wiedniem. Mam prośbę do kogoś kto będzie wracał w najbliższych dniach aby zatrzymał się na wskazanym przeze mnie parkingu i sprawdził czy bus tam jeszcze stoi. Nie wiem jakie są przepisy i czy czasem nie został już odholowany, albo po prostu okradziony. Wszystkie szczegóły podam na priv. Po samochód planuję pojechać lawetą w najbliższy weekend, więc będę wdzięczny za pomoc...
Kontakt:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tel:500-191-404
fabio007
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 15.08.2016 22:30

MariuszL napisał(a):Witam, tydzień temu podczas powrotu do Polski mój bus odmówił posłuszeństwa i niestety został na parkingu przy autostradzie w Austrii w połowie drogi między Graz a Wiedniem. Mam prośbę do kogoś kto będzie wracał w najbliższych dniach aby zatrzymał się na wskazanym przeze mnie parkingu i sprawdził czy bus tam jeszcze stoi. Nie wiem jakie są przepisy i czy czasem nie został już odholowany, albo po prostu okradziony. Wszystkie szczegóły podam na priv. Po samochód planuję pojechać lawetą w najbliższy weekend, więc będę wdzięczny za pomoc...
Kontakt:

Szkoda, że wcześniej nie napisałeś, bo wracałem w sobotę w nocy tą trasą to bym rzucił okiem.
banankochan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 17.08.2016 19:14

MariuszL napisał(a):Witam, tydzień temu podczas powrotu do Polski mój bus odmówił posłuszeństwa i niestety został na parkingu przy autostradzie w Austrii w połowie drogi między Graz a Wiedniem. Mam prośbę do kogoś kto będzie wracał w najbliższych dniach aby zatrzymał się na wskazanym przeze mnie parkingu i sprawdził czy bus tam jeszcze stoi. Nie wiem jakie są przepisy i czy czasem nie został już odholowany, albo po prostu okradziony. Wszystkie szczegóły podam na priv. Po samochód planuję pojechać lawetą w najbliższy weekend, więc będę wdzięczny za pomoc...
Kontakt:

witam i co masz jakies informacje odnosnie auta?
spragniony spokoju
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) spragniony spokoju » 17.08.2016 19:57

Jutro będę tamtędy wracał, napisałem Ci email, napisz co i gdzie.

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019