Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sidka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017
weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sidka » 09.08.2017 13:12

Hej :D spontanicznie postanowiliśmy z mężem udać się na długi weekend sierpniowy do Chorwacji. To totalny spontan, zatem bierzemy namiot i szukamy osób, które będą chciały z nami pojechać, aby rozłożyć koszty podróży. Mamy wygodny samochód, więc spokojnie zmieszczą się 4osoby. Chcielibyśmy wyjechać 12-13. 08 a wrócić 18-19.08, możemy się jakoś dogadać. Dokładnie miejsce w Chorwacji jeszcze nie ustalone, szukamy jakiegoś fajnego pola namiotowego. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać :-) :)

Wyjeżdżamy z Warszawy, ale możemy gdzieś podjechać, jeśli będzie taka potrzeba :)
bocian9
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bocian9 » 09.08.2017 17:55

Hej. Mamy bardzo podobny pomysł i chętnie byśmy się podłączyli (oczywiście z rozkładem kosztów i nieprzeszkadzaniem sobie na miejscu) tylko w grę wchodzi powrót najpóźniej 15.08.2017 w nocy (musimy być w pracy rano 16.08 na Śląsku niekoniecznie wyspani;)). Dlatego plan to wyjazd w piątek 11.08.2017 po pracy (Wy musielibyście ruszyć w południe/po południu). Co Wy na to?

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019