Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sidka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017
weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sidka » 09.08.2017 12:12

Hej :D spontanicznie postanowiliśmy z mężem udać się na długi weekend sierpniowy do Chorwacji. To totalny spontan, zatem bierzemy namiot i szukamy osób, które będą chciały z nami pojechać, aby rozłożyć koszty podróży. Mamy wygodny samochód, więc spokojnie zmieszczą się 4osoby. Chcielibyśmy wyjechać 12-13. 08 a wrócić 18-19.08, możemy się jakoś dogadać. Dokładnie miejsce w Chorwacji jeszcze nie ustalone, szukamy jakiegoś fajnego pola namiotowego. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać :-) :)

Wyjeżdżamy z Warszawy, ale możemy gdzieś podjechać, jeśli będzie taka potrzeba :)
bocian9
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bocian9 » 09.08.2017 16:55

Hej. Mamy bardzo podobny pomysł i chętnie byśmy się podłączyli (oczywiście z rozkładem kosztów i nieprzeszkadzaniem sobie na miejscu) tylko w grę wchodzi powrót najpóźniej 15.08.2017 w nocy (musimy być w pracy rano 16.08 na Śląsku niekoniecznie wyspani;)). Dlatego plan to wyjazd w piątek 11.08.2017 po pracy (Wy musielibyście ruszyć w południe/po południu). Co Wy na to?

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
weekend sierpniowy pod namioty- 2 wolne miejsca
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019