Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tour of Croatia

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gaspar
Turysta
Tour of Croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gaspar » 03.02.2016 20:48

Witam :D
Są tu fani kolarstwa, którzy myślą nad wyjazdem na wyścig Dookoła Chorwacji? Termin 19-24 kwietnia? Chętnie zabrałbym się z kimś
wlodarekk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 05.02.2016 06:51

A byłeś kiedyś w CRO TAM PO GÓRACH SKUTER STĘKA TO TRASA DLA NAPRAWDE ZAPRAWIONYCH
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2016 08:54

wlodarekk napisał(a):A byłeś kiedyś w CRO TAM PO GÓRACH SKUTER STĘKA TO TRASA DLA NAPRAWDE ZAPRAWIONYCH

Prawdopodobnie Gaspar chce jechać kibicować naszym kolarzom, a nie uczestniczyć w wyścigu.
Gaspar
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gaspar » 06.02.2016 23:50

Dokładnie, chodzi mi o wyjazd pokibicować i przy okazji Chorwację objechać raz kolejny. To jest wyścig zawodowy ;)
wlodarekk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 07.02.2016 09:58

TO MUSISZ MIEĆ NIE LADA KONDYCHE JA NIE RAZ ROBIŁEM 120 DZIENNNIE ALE NA CRO W ŻYCIU, RAZ NIE DAŁ BYM RADY DWA NIE WIEM CZY TO BYŁO BY PRZYJEMNE I NIE MAM TYLE KASY NA GUMKI A ZJAZDY SĄ
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.02.2016 19:57

wlodarekk napisał(a):TO MUSISZ MIEĆ NIE LADA KONDYCHE JA NIE RAZ ROBIŁEM 120 DZIENNNIE ALE NA CRO W ŻYCIU, RAZ NIE DAŁ BYM RADY DWA NIE WIEM CZY TO BYŁO BY PRZYJEMNE I NIE MAM TYLE KASY NA GUMKI A ZJAZDY SĄ

Po pierwsze - nie krzycz :idea: :!:

Po drugie - Gaspar już wyjaśnił, że nie bierze osobiście udziału w wyścigu kolarskim, tylko chce jechać jako jego kibic.
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 03.04.2016 15:33

http://www.tourofcroatia.com/en

ładne trasy i widoki z lotu ptaka zapowiadają się :)
w Eurosporcie będą transmisje

Obrazek

Powrót do Forumowy auto-stop.

Tour of Croatia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018