Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Szukam apartamentu dla 3 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
speedy79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2022
Szukam apartamentu dla 3 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) speedy79 » 17.05.2022 15:24

W północnej Dalmacji albo bliżej Włoch nie dalej niż 1000 km. od granicy z Czechami.Zabieramy że sobą niedużego pieska. Odległość do plaży nie większą niż 500m. Widok z tarasu na morze. Z góry dziękuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Jadę pierwszy raz do Chorwacji

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Szukam apartamentu dla 3 osób
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022