Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michukon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2015
SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ

Nieprzeczytany postnapisał(a) michukon » 23.05.2015 17:28

WITAM .
WYBIERAM SIĘ Z RODZINKĄ 3 OSOBY DO CHORWACJI. SĄ ORGANIZOWANE WYCIECZKI AUTOKAROWE NAWET ZE SZCZECINA ALE DAJĄ DUŻO DO MYŚLENIA ....... WIĘC POMYŚLAŁEM JEŚLI KTOŚ WYBIERA SIĘ W SIERPNIU I MA WOLNE 3 MIEJSCA Z CHĘCIĄ SIĘ ZABIORĘ. MOŻE JAKIEGOŚ BUSA WYNAJĄĆ JAK BĘDZIE WIĘCEJ OSÓB. CZEKAM NA PROPOZYCJĘ.

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019