Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michukon
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2015
SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ

Nieprzeczytany postnapisał(a) michukon » 23.05.2015 17:28

WITAM .
WYBIERAM SIĘ Z RODZINKĄ 3 OSOBY DO CHORWACJI. SĄ ORGANIZOWANE WYCIECZKI AUTOKAROWE NAWET ZE SZCZECINA ALE DAJĄ DUŻO DO MYŚLENIA ....... WIĘC POMYŚLAŁEM JEŚLI KTOŚ WYBIERA SIĘ W SIERPNIU I MA WOLNE 3 MIEJSCA Z CHĘCIĄ SIĘ ZABIORĘ. MOŻE JAKIEGOŚ BUSA WYNAJĄĆ JAK BĘDZIE WIĘCEJ OSÓB. CZEKAM NA PROPOZYCJĘ.

Powrót do Forumowy auto-stop.SZCZECIN - CHORWACJA 2015 SIERPIEŃ
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018