Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rogoznica , Makarska 9 czerwiec 2015

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamilwwl
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilwwl » 22.02.2015 17:26

Witam!!!

Wybieramy się z żonką do Rogoźnicy bądź okolice Makarskiej w terminie od 09 do 16 czerwca. Będziemy mieli 2 wolne miejsca ruszamy z okolic Warszawy , może ktoś chętny na wspólną podróż?
kamilwwl
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilwwl » 23.02.2015 09:52

Ze względu na pytania na maila odpowiadam tutaj.

Ruszamy z Wołomina termin jest sztywny, ja mam 28 lat żona 25, jedziemy 1 raz.

w razie pytań : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamilwwl
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilwwl » 23.02.2015 11:12

podany termin to czas pobytu w Chorwacji wyjazd jest 8 czerwca w poniedziałek , wyjazd zaś wieczorem 16 czerwca
Mihovvil
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mihovvil » 23.02.2015 11:15

Byłem w Makarskiej, duże miasto ale ładne, tak więc jeśli lubicie trochę pozwiedzać, czy porobić zdjęcia to się nie zawiedziecie :)

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019