Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rodzina 2+1 szuka towarzyszy na wyjazd 7 dni [26.08-01.09]

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koperek90
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 25.08.2013
Rodzina 2+1 szuka towarzyszy na wyjazd 7 dni [26.08-01.09]

Nieprzeczytany postnapisał(a) koperek90 » 03.08.2019 14:46

Cześć, razem z żoną (30 lat) i synem (4 lata) szukamy towarzyszy na podróż do Chorwacji. Zależy nam na ciekawym wyjeździe w fajnym towarzystwie. Dodatkowo łącząc siły można obniżyć koszty wyjazdu, gdyż w Chorwacji są dostępne apartamenty 6 osobowe w dobrej cenie. Dysponujemy autem 5 osobowym więc wyjazd raczej na 2 samochody, chyba że ktoś posiada auto np. 6 lub 7 osobowe - lub ewentualny wspólny wynajem takiego auta. Planując wyjazd myśleliśmy nad wynajęciem apartamentu w okolicach miejscowości Szybenik - dobra lokalizacja by odwiedzić narodowy park Krka. Jesteśmy mili, sympatyczni, bez nałogów. Mieszkamy w Olsztynie ale wyjazd można planować z każdej miejscowości w Polsce

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Rodzina 2+1 szuka towarzyszy na wyjazd 7 dni [26.08-01.09]
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019