Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Riva del Garda

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcopil
Globtroter
Riva del Garda

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 16.05.2017 11:31

Witam Wszystkich,

Wybieram się pod koniec czerwca nad jezioro Garda a dokładnie do miejscowości Riva del Garda. Przekopałem trochę forum, pooglądałem i poczytałem Wasze foto relacje (super zdjęcia i opisy).

Pomimo wielu opisów i materiałów nie udało mi się znaleźć informacji na temat ścieżek rowerowych, ogólnie jak wygląda sprawa jazdy rowerem. Pytam bo planuje zabrać ze sobą rowery i rodzinnie pozwiedzać tereny rowerem, czy są tam warunki dla rowerzystów chodzi mi głównie o ścieżki rowerowe.

I jeszcze jedno pytanie mam co do samego dojazdu. Wybieram się z okolic Zielonej Góry tak więc planuje jechać przez Niemcy później Austrię i tu mam pytanie czy jazda drogą (nr 171), która idzie wzdłuż autostrady A12 jest dobrym pomysłem czy lepiej kupić winietę i jechać autostradą. Zastanawiam się czy jest sens płacić za winietę gdzie będę miał do przejechania jakieś 120 km autostradą w Austrii czy wspomniana droga nr 171 jest ok, pytam też również pod kątem podróżowania z rowerami na dachu samochodu, czy ktoś podróżował tą trasą, proszę o informację.

Dzięki z góry za wszystkie informację, każda dodatkowe info będzie dla mnie cenne.

Pozdrawiam
Marek

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019