Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentu na 2021r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marianos
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marianos » 01.08.2020 06:38

Witam. Może ktoś chciałby się podzielić jakimś fajnym namiarem na apartament przy samym morzu dla 6 osób. Konkretnie dwie rodziny 2+1 i 2+1. Interesuje nas Dalmacja. Apartament z tarasem z widokiem na morze z klimą w niedużej miejscowości. Ważne żeby była jakaś knajpka lub kilka oraz żeby było gdzie kupić świeżą rybkę i krewetki (jesteśmy zmotoryzowani to możemy podjechać do sąsiedniej miejscowości.) Zawsze byliśmy na lądzie więc dla odmiany może być jakaś wyspa tym razem chociaż lądowych kwater nie dyskryminujemy. Z góry dziękuję za jakiekolwiek namiary :D
Informację poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.08.2020 07:21

Już na 2021?
Marianos
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marianos » 01.08.2020 07:33

Pomału można szukać. Decyzja że jedziemy już jest to może coś fajnego przy plaży się znajdzie. :oczko_usmiech:
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.08.2020 07:46

W porządku.
Myślałem, że pomyłka. :wink:
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 01.08.2020 10:02

anakin napisał(a):Już na 2021?

Ja już zarezerwowałam na wrzesień 2021...przełożyłam z tego roku na rok następny :mrgreen:
Pozdrawiam
Cropidło
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 01.08.2020 15:23

Ja się nie podzielę,bo chyba zabukuję na przyszły rok.
Żartuję poprostu jest fantastycznie.
Pozdrawiam.
Marek P.
Marianos
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marianos » 01.08.2020 16:47

A można wiedzieć gdzie to jest tak fantastycznie?
Cropidło
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 01.08.2020 18:40

Tribunj,apart.Petra.
Apart..4+2 120m² widok z tarasu bezcenny
Załączniki:
taras.jpg
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.08.2020 18:51

banku kwater Jak super to opisz w Banku Kwater
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
Marianos
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marianos » 02.08.2020 07:25

Cropidło napisał(a):Apart..4+2 120m² widok z tarasu bezcenny

No piknie, piknie, aż Koledze zazdroszczę :wink: . Ja już niestety po :cry: w tym roku.
crackoine
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) crackoine » 03.08.2020 10:57

Marianos napisał(a):Witam. Może ktoś chciałby się podzielić jakimś fajnym namiarem na apartament przy samym morzu dla 6 osób. Konkretnie dwie rodziny 2+1 i 2+1. Interesuje nas Dalmacja. Apartament z tarasem z widokiem na morze z klimą w niedużej miejscowości. Ważne żeby była jakaś knajpka lub kilka oraz żeby było gdzie kupić świeżą rybkę i krewetki (jesteśmy zmotoryzowani to możemy podjechać do sąsiedniej miejscowości.) Zawsze byliśmy na lądzie więc dla odmiany może być jakaś wyspa tym razem chociaż lądowych kwater nie dyskryminujemy. Z góry dziękuję za jakiekolwiek namiary :D
Informację poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - byłem w tym roku. Do plaży raczej nigdzie nic bliżej nie znajdziesz (może nawet w całej Chorwacji;)). Ceny w tym roku od 90 jurków (jedna sypialnia + salon) do 100 jurków (dwie sypialnie + salon). Są też mniejsze apartamenty (studia) - cen nie znam.
Parking jest, wifi (dobre) jest. Zapisy na przyszły rok też już są (ja zapisałem się "na wszelki wypadek";)) i zeszyt Ada miała już trochę zapełniony.
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 18.08.2020 13:49

crackoine napisał(a):Ja polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - byłem w tym roku. Do plaży raczej nigdzie nic bliżej nie znajdziesz (może nawet w całej Chorwacji;)). Ceny w tym roku od 90 jurków (jedna sypialnia + salon) do 100 jurków (dwie sypialnie + salon). Są też mniejsze apartamenty (studia) - cen nie znam.
Parking jest, wifi (dobre) jest. Zapisy na przyszły rok też już są (ja zapisałem się "na wszelki wypadek";)) i zeszyt Ada miała już trochę zapełniony.

Całkiem fajne apartamenty. Podoba mi się A6, cena także dobra. Jak z pozostałą infrastrukturą, odległością do restauracji, sklepu?. Na przyszły rok także szukam apartamentu nad samym morzem, mam dość schodów. Zastanawiam się jednak za płóncą Chorwacją, Istria,Krk, tam jeszcze nie byłem.
crackoine
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) crackoine » 19.08.2020 08:36

SebastianM napisał(a):
crackoine napisał(a):Ja polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - byłem w tym roku. Do plaży raczej nigdzie nic bliżej nie znajdziesz (może nawet w całej Chorwacji;)). Ceny w tym roku od 90 jurków (jedna sypialnia + salon) do 100 jurków (dwie sypialnie + salon). Są też mniejsze apartamenty (studia) - cen nie znam.

Całkiem fajne apartamenty. Podoba mi się A6, cena także dobra. Jak z pozostałą infrastrukturą, odległością do restauracji, sklepu?. Na przyszły rok także szukam apartamentu nad samym morzem, mam dość schodów. Zastanawiam się jednak za płóncą Chorwacją, Istria,Krk, tam jeszcze nie byłem.

A6 to jest właśnie z dwoma sypialniami. Mały sklep (ale wszystko co potrzebne jest) masz "przez ulicę". Kilka dużych (Super Konzum, Lidl, Plodine) w Splicie - max. 10 minut samochodem. Restauracje też są - idąc plażą czy to w lewo czy w prawo na kilka trafisz.
marian666
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marian666 » 19.08.2020 12:16

a czy macie coś do polecenia ciekawego w Tucepi? Rodzina z 2 letnim chłopakiem
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 19.08.2020 13:11

crackoine napisał(a):
A6 to jest właśnie z dwoma sypialniami. Mały sklep (ale wszystko co potrzebne jest) masz "przez ulicę". Kilka dużych (Super Konzum, Lidl, Plodine) w Splicie - max. 10 minut samochodem. Restauracje też są - idąc plażą czy to w lewo czy w prawo na kilka trafisz.

Jak wyglądają łazienki, bo nie widać na zdjęciach. Z tego, co wyczytałem, sprzęt plażowy dostępny jest na miejscu. Trochę chore jest chyba, żeby dwa dni po powrocie z Chorwacji, planować już kolejne :) .
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019