Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rezerwacja apartamentów na 2020 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.04.2020 15:44

dr_carlos napisał(a):a myślicie że jest taka potrzeba, my mamy wynajęty cały dom jedziemy w 16 osób ( 8+8 ) ....

W jakim terminie planujecie wyjechać. :?:
dr_carlos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr_carlos » 29.04.2020 21:12

14.08 planujemy start
dr_carlos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr_carlos » 29.04.2020 21:12

Janusz Bajcer napisał(a):
dr_carlos napisał(a):a myślicie że jest taka potrzeba, my mamy wynajęty cały dom jedziemy w 16 osób ( 8+8 ) ....

W jakim terminie planujecie wyjechać. :?:

14,08 planujemy start
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.04.2020 21:32

Życzę, aby start się udał. :idea:
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.04.2020 21:32

Ponów pytanie miesiąc przed wyjazdem, bo teraz wszyscy wiemy jedno wielkie NIC.
Sylwek1978
Autostopowicz
Re: Wakacje 2020. Gdzie jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwek1978 » 16.05.2020 19:40

Joaszy92 napisał(a):Witam, szukam apartamentu / domu dla 4 osób z dwiema oddzielnymi sypialniami. W tym roku byłam w Vodicach i teraz chciałabym jakąś ciut mniejsza miejscowość interesują mnie miejscowości mniej więcej od Vodice do Basja Voda . Szukam lokum w pierwszej linii brzegowej a jednocześnie blisko centrum. Koszt gdzieś do 150 euro doba. jeżeli ktoś mógłby coś polecić to będę bardzo

Dzień Dobry.
A może być miejscowość Zivogosce? To malutka spokojna wioska.
pavlo
Croentuzjasta
Re: Wakacje 2020. Gdzie jechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 20.05.2020 13:32

Sylwek1978 napisał(a):
Joaszy92 napisał(a):Witam, szukam apartamentu / domu dla 4 osób z dwiema oddzielnymi sypialniami. W tym roku byłam w Vodicach i teraz chciałabym jakąś ciut mniejsza miejscowość interesują mnie miejscowości mniej więcej od Vodice do Basja Voda . Szukam lokum w pierwszej linii brzegowej a jednocześnie blisko centrum. Koszt gdzieś do 150 euro doba. jeżeli ktoś mógłby coś polecić to będę bardzo

Dzień Dobry.
A może być miejscowość Zivogosce? To malutka spokojna wioska.

Mam do odstąpienia w Zivogosce Blato dwa oddzielne pokoje sąsiadujące ze sobą, parter z tarasami, aneksami kuchennymi, pierwsza linia brzegowa,50 m do żwirowej plaży (po płaskim). W promieniu 100 m konoby, pizzerie, przystań. Jest to bardzo urokliwa cicha miejscowość. W odległości ok.10 km jest Drvenik skąd pływają promy do wyspy Hvar (20 minut promowania). Około 30 km do Makarskiej, po drodze Podgora, Tucepi. Termin to 20-30 Czerwiec.
Bez zaliczki. Widok z kamerki; zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W prawym górnym rogu widoku widać górne piętra apartamentowca.
masterb
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 22.05.2020 19:38

Drodzy,

mam nadzieje, ze w dobrym wątki pisze...
Poszukuje apartamentu dla 4 osób (2 dzieci 8 i 11 lat) w okolicach środkowej Dalmacji i wysp wokół. W tym roku nie mam upatrzonego miejsca.
Najbardziej mi zalezy na apartamencie z 2 sypialniami, A/C i bliskosci morza...

Ktos, cos ciekawego ma do polecenia lub odstąpienia..?
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 22.05.2020 19:58

masterb napisał(a):Drodzy,

Poszukuje apartamentu dla 4 osób (2 dzieci 8 i 11 lat) w okolicach środkowej Dalmacji i wysp wokół. W tym roku nie mam upatrzonego miejsca.

Apartament w Omišu, w którym mamy nadzieję w tym roku nocować ma wolny termin (po naszym) 11.07 do 19.07. Jeżeli to ten nasz, to ma 2 sypialnie +salon z aneksem. Ulica Put Borka, więc trochę na górce. Nie byłam tam wcześniej więc nie rekomenduję, ale służę informacją na p.w. :papa:
masterb
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 22.05.2020 20:27

masterb napisał(a):Drodzy,

aaa nie napisalem najwazniejszego...termin to od 25.07 - 08.08..
katarzyna7
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarzyna7 » 24.05.2020 13:45

Cześć, końcem lipca wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Interesuje mnie miejsce z w miarę piaszczystą plażą. Myślałam o Zlatni Rat- Bol. Gdzie znaleźć kwatery blisko plaży dla dwóch osób? Macie jakieś namiary? Dziękuję za wszelką pomoc :D
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.05.2020 14:14

katarzyna7 napisał(a):Cześć, końcem lipca wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Interesuje mnie miejsce z w miarę piaszczystą plażą. Myślałam o Zlatni Rat- Bol. Gdzie znaleźć kwatery blisko plaży dla dwóch osób? Macie jakieś namiary? Dziękuję za wszelką pomoc :D

To przestań myśleć, bo tam piasku na plaży nie ma :wink: O piasek na plaży w Chorwacji ciężko tym bardziej o taki jak nad Bałtykiem. :papa:
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.05.2020 14:26

katarzyna7 napisał(a):Cześć, końcem lipca wybieram się pierwszy raz do Chorwacji. Interesuje mnie miejsce z w miarę piaszczystą plażą. Myślałam o Zlatni Rat- Bol. Gdzie znaleźć kwatery blisko plaży dla dwóch osób? Macie jakieś namiary? Dziękuję za wszelką pomoc :D

Ja szukając apartamentów zawsze korzystam ze stron gdzie są kontakty bezpośrednio do właścicieli np:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tu masz wykaz stron, chociaż już niektóre nieaktywne:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html
Możesz też korzystać z portali typu booking itp.
Lechoo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 24.05.2020 15:57

Zlatni Rat i piaszczysta plaża ?
katarzyna7
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarzyna7 » 24.05.2020 21:17

Tak jak pisałam to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Może pytanie dziwne, ale cóż, kto pyta nie błądzi:-) uściślę: rozumiem, że w miarę piaszczystej nie znajdę:-) ale przynajmniej niech będzie urokliwa, niemała. Nie lubię cichych i spokojnych miast:-) To może Havr ładniejszy niż Zlatni Rat?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Rezerwacja apartamentów na 2020 r. - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019