Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Przejazd Warszawa - wyspa Krk i z powrotem 28.06 - 06.07

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrekp
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekp » 14.04.2018 20:34

Czołem cromaniacy!

Wybieram się z lepszą połówką na tygodniowy pobyt w miejscowości Njivice na wyspie Krk i mam dwa wolne miejsca na tylnej kanapie :) Mamy zarezerwowany nocleg w terminie 29.06 - 06.07. Chcemy wyruszyć wieczorem 28.06 z Warszawy, tak aby dojechać do celu z samego rana. Będziemy jechać przez Czechy-Austrię-Słowenię przekraczając granicę SLO-HRV w miejscowości Rupa. Mam nadzieję, że tym sposobem ominiemy korki na granicy SLO-HRV, które tworzą się na trasie do Zagrzebia. Co do powrotu - startujemy 06.07 tą samą drogą. Niestety termin jest sztywny, ledwo udało się wcisnąć ten tydzień na wyjazd :) Generalnie to nie nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji, temat mamy ogarnięty. Będziemy podróżować Focus'em w kombi, także jest sporo miejsca. Z naszej strony oczekujemy miłego towarzystwa w podróży. Co do miejsca odjazdu/przyjazdu myślę, że w granicach rozsądku się dogadamy :)
Ostatnio edytowano 14.04.2018 21:15 przez piotrekp, łącznie edytowano 1 raz
KarKoz
Cromaniak
Re: Przejazd Warszawa - wyspa Krk i z powrotem 28.06 - 06.06

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 14.04.2018 20:58

Ja bym się wybrał ale nie mam tyle urlopu... 28.06 - 06.06 to chyba prawie rok wychodzi... :roll: albo jakaś podróż do przeszłości :D
piotrekp
Autostopowicz
Re: Przejazd Warszawa - wyspa Krk i z powrotem 28.06 - 06.06

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekp » 14.04.2018 21:13

Faktycznie, mój błąd. Chociaż byłoby miło ;)

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019