Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Powrót z Chorwacji 20,21/09/2015 poszukuję

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jagodowa89
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagodowa89 » 06.09.2015 09:35

Cześć,
Wraz z kolegą poszukujemy opcji powrotu z Chorwacji 20,21/09 do Polski.Wyjedzemy najchętniej ze Splitu,a jak nie to będziemy kombinować gdzie się umówić-do Polski także bez znaczenia gdzie.Czy ktoś ma dwa miejsca wolne w samochodzie? Jesteśmy nieinwazyjnymi ludźmi,ja nie jestem za duża więc mogę się skompresować by zająć jak najmniej miejsca,tak więc nie ma co się obawiać :D
daw7
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) daw7 » 09.09.2015 10:22

14 września zapraszam.
Jadę ze Splitu i mam 2 wolne miejsca.

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019