Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Poszukiwany transport na Istrię w majówkę.

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamyl22
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.05.2017
Poszukiwany transport na Istrię w majówkę.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamyl22 » 05.02.2019 19:03

Witam serdecznie żona wpadła na cudowny pomysł czyli wyjazd w majówkę do Chorwacji. Niestety nie chce zołza mała kierować autem ... więc ja też strajkuje i powiedziałem że nie będę kierował ... stąd moje pytanie czy ktoś będzie się wybierał do Chorwacji i ma wolne 2 miejsca + torba z ciuchami i chciałby zabrać miłe małżeństwo w obydwie strony oczywiście za PLN-y. Tremin i miejscowość do dogadania. Jesteśmy z zachodniej cześci kraju lub możemy przyjechać do Łodzi. Uprzedzam że wiemy że są autobusy, busy i loty do Chorwacji. Pozdrawiamy :D Iza i Kamil

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Poszukiwany transport na Istrię w majówkę.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019