Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013
Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 27.07.2014 21:30

Witam

Planujemy wynająć 9-osobowego Renaulit Trafica, zebrać pełen skład 9 osób i ruszyć na zachód aby zwiedzić Portugalię. Trip minimalnie będzie trwał 16 dni a wyjazd planujemy w okolicach 6 września.

Na chwilę obecną jest nas piątka (3 facetów, 2 dziewczyny). Potrzebujemy do kompletu 4 osób (preferowany wiek 20-40 lat). Doświadczenie w podobnych objazdówkach mamy (Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Egipt, Turcja) jesteśmy zorganizowani i wszystko na cały wyjazd będzie zaplanowane (noclegi, co chcemy zobaczyć itp.) aby nie tracić cennego czasu i oszczędzić sobie nerwów.

Wkładamy dużo pracy aby stworzyć plan podróży oraz kosztorys. Całość jest oczywiście „projektem otwartym” i chętnie wysłuchamy propozycji innych. Podczas podróży nie trzymamy się sztywno planu – nic na siłę, to w końcu wakacje :P

Szukamy osób ciekawych świata, wesołych i niemarudnych ;)

Nie jedziemy leżeć całymi dniami na plaży, pić drinków pod parasolem i bawić się nocą w klubach. Jedziemy aby zobaczyć jak najwięcej i wydać jak najmniej ;)

Spać będziemy pod namiotami na campingach lub na dziko jeśli nadarzy się taka okazja i wszystkim to przypasuje.

Jesteśmy z dwóch różnych części Polski i nie jest ważne skąd wy jesteście – spotkanie się przed wyjazdem to najmniejszy problem.

Wstępnie koszta całości (transport, zwiedzanie, jedzenie, paliwo, noclegi, WSZYSTKO) oszacować można na 1500-2000 zł i myślę, że kwota ostateczna wyjdzie gdzieś pomiędzy. Na oko przejedziemy około 8 tys km i całe wybrzeże Portugalii.


Zainteresowani? Zapraszamy, na pewno nie pożałujecie!


PS – o wyjeździe myślimy bardzo poważnie i potrzebujemy zdecydowanych ludzi.
kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 01.08.2014 19:22

3 osoby nadal poszukiwane.
Jeśli ktoś chce szczegółową rozpiskę co i gdzie kiedy zwiedzamy oraz kosztorys to pisaćtu albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

16dni Portugalia oraz Hiszpania
wyjazd 6 a powrót 21 września
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 09.08.2014 22:26

1 osoba nadal poszukiwana

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019