Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013
Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 27.07.2014 21:30

Witam

Planujemy wynająć 9-osobowego Renaulit Trafica, zebrać pełen skład 9 osób i ruszyć na zachód aby zwiedzić Portugalię. Trip minimalnie będzie trwał 16 dni a wyjazd planujemy w okolicach 6 września.

Na chwilę obecną jest nas piątka (3 facetów, 2 dziewczyny). Potrzebujemy do kompletu 4 osób (preferowany wiek 20-40 lat). Doświadczenie w podobnych objazdówkach mamy (Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Egipt, Turcja) jesteśmy zorganizowani i wszystko na cały wyjazd będzie zaplanowane (noclegi, co chcemy zobaczyć itp.) aby nie tracić cennego czasu i oszczędzić sobie nerwów.

Wkładamy dużo pracy aby stworzyć plan podróży oraz kosztorys. Całość jest oczywiście „projektem otwartym” i chętnie wysłuchamy propozycji innych. Podczas podróży nie trzymamy się sztywno planu – nic na siłę, to w końcu wakacje :P

Szukamy osób ciekawych świata, wesołych i niemarudnych ;)

Nie jedziemy leżeć całymi dniami na plaży, pić drinków pod parasolem i bawić się nocą w klubach. Jedziemy aby zobaczyć jak najwięcej i wydać jak najmniej ;)

Spać będziemy pod namiotami na campingach lub na dziko jeśli nadarzy się taka okazja i wszystkim to przypasuje.

Jesteśmy z dwóch różnych części Polski i nie jest ważne skąd wy jesteście – spotkanie się przed wyjazdem to najmniejszy problem.

Wstępnie koszta całości (transport, zwiedzanie, jedzenie, paliwo, noclegi, WSZYSTKO) oszacować można na 1500-2000 zł i myślę, że kwota ostateczna wyjdzie gdzieś pomiędzy. Na oko przejedziemy około 8 tys km i całe wybrzeże Portugalii.


Zainteresowani? Zapraszamy, na pewno nie pożałujecie!


PS – o wyjeździe myślimy bardzo poważnie i potrzebujemy zdecydowanych ludzi.
kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 01.08.2014 19:22

3 osoby nadal poszukiwane.
Jeśli ktoś chce szczegółową rozpiskę co i gdzie kiedy zwiedzamy oraz kosztorys to pisaćtu albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

16dni Portugalia oraz Hiszpania
wyjazd 6 a powrót 21 września
lysy0204
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lysy0204 » 09.08.2014 22:26

1 osoba nadal poszukiwana

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Portugalia: Objazdówka wrzesień ( szukamy 4 chętnych )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019