Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pomocy, potrzebne dokumenty z polski.

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 17.07.2019 10:51

Witajcie, potrzebujemy pomocy w dostarczeniu dokumentow (dowod osobisy) aby wydostac sie z cro.... Mieszkamy w blisko Gliwic (Śląsk) ale mozna gdzies dojechac w poblize. A stacjonujemy na Istri do poniedzialku... Niestety mam tylko prawo jazdy i mozemy miez klopot aby na granicy z slowenia by do niej wjechac. Czy ktos wybiera sie w tym czesie ... mozemy podjechac gdziekolwiek bedziecie lub bedziecie przyjeżdżać... prosimy o pomoc
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.07.2019 10:57

Zerknij w kalendarz:
aktualny-kalendarz-wyjazdowy-2019r-t55067.html?hilit=kalendarz
Może akurat ktoś będzie niedaleko Ciebie przejeżdżał.
LUKI40
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 17.07.2019 11:00

Jak nikogo nie znajdziecie to w piątek jadę tylko że z Nowego Sącza... jadę do Trogiru ale mogę zjechać z autostrady do Zadaru
farow
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 17.07.2019 12:03

Zelki napisał(a):Witajcie, potrzebujemy pomocy w dostarczeniu dokumentow (dowod osobisy) aby wydostac sie z cro.... Mieszkamy w blisko Gliwic (Śląsk) ale mozna gdzies dojechac w poblize. A stacjonujemy na Istri do poniedzialku... Niestety mam tylko prawo jazdy i mozemy miez klopot aby na granicy z slowenia by do niej wjechac. Czy ktos wybiera sie w tym czesie ... mozemy podjechac gdziekolwiek bedziecie lub bedziecie przyjeżdżać... prosimy o pomoc

Jadę w sobotę z Chorzowa do Jadranova, koło Crikvenicy. Będę na miejscu w niedzielę. Nie znajdę czasu, żeby podjechać do Gliwic,
ale jak ktoś mi wyśle dowód kurierem z dostawą na piątek lub podrzuci do Chorzowa to zabiorę i możecie w niedzielę odebrać w Cro.
W razie czego priv :)
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 17.07.2019 12:09

Super, czy macie plan podróży i wuecie gdzie przekroczycie granice slowenia i chorwacja o jakiej porze?
farow
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 17.07.2019 12:48

Na 90% będziemy przejeżdżać w Rupie, wstepnie około godziny 7 - 8 rano, zalezy jak pojdzie droga. Możemy się umowić, że zadzwonie jakieś 100 czy 50 km wcześniej. Możemy się też spotkać np na jakiejś stacji w Rijece, nie wiem gdzie wam bedzie lepiej podjechać.
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 17.07.2019 13:12

Super, super...bo juz myslalem ze żona przewiezie mnie w bagażniku..hmm to byl plan awaryjny :-) my jestesmy niedaleko umagu wiec Rjeka bedzie najblizej nas . Jesli moge prosic o adres lub gdzie mozna podrzucić dokumenty..
Pozdrawiamy z slonecznej Cro...
Piotr, Ela i Marco...
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 17.07.2019 13:17

A po drodze kolega zaciągnie sobie kredyt :lol:
Super, że udało Wam się pochytać tą sprawę :papa:
farow
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 17.07.2019 15:32

19Gumis20 napisał(a):A po drodze kolega zaciągnie sobie kredyt :lol:
Super, że udało Wam się pochytać tą sprawę :papa:

Kolego Gumiś nie każdy człowiek jest złym i kombinatorem :) Jak ktoś jest uczciwy to zakłada że druga strona jest również uczciwa ;) Przynajmniej tak jest ze mną :)

Szczegóły na priv wysyłam. Pozdrawiam
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 17.07.2019 16:50

Troszke wiecej wiary w ludzi...ale oczywiscie nie mam nic zlego na mysli bo rozumiem ostrożność Gumisia.. tak czy innaczej ja nadal spotykam na swojej drodze wiecej ludzi dobrych...a i sam staram sie w takich sytuacjach pomagac...
19Gumis20
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 17.07.2019 16:55

To był tylko żart, sam kiedyś oferowałem pomoc forumowiczowi w dostarczeniu chyba felgi na Hvar, także luzik :wink:
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 17.07.2019 17:10

.... zgadzam sie i przesylam troszke slonca z Cro...
boluś
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) boluś » 17.07.2019 21:43

Zelki napisał(a):Witajcie, potrzebujemy pomocy w dostarczeniu dokumentow (dowod osobisy) aby wydostac sie z cro.... Mieszkamy w blisko Gliwic (Śląsk) ale mozna gdzies dojechac w poblize. A stacjonujemy na Istri do poniedzialku... Niestety mam tylko prawo jazdy i mozemy miez klopot aby na granicy z slowenia by do niej wjechac. Czy ktos wybiera sie w tym czesie ... mozemy podjechac gdziekolwiek bedziecie lub bedziecie przyjeżdżać... prosimy o pomoc

pisałem do Ciebie sms-a czyżby nie doszedł ???

wyjeżdżamy w piątek około 18:00 także jakby ktoś podrzucił dokumenty to nie ma problemu dowieziemy je :D
Zelki
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zelki » 23.07.2019 14:34

Witam serdecznie wszystkich... jestesmy juz w domku Raz jeszcze dziekuje Wszystkim za pomoc i podpowiedzi i oczywiscie specjalne podziękowania dla Pana Rafala za okazaną pomoc.
iwitkowska1
Autostopowicz
Re: Pomocy, Potrzebuję przesyłki z Polski

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwitkowska1 » 30.07.2019 14:18

Potrzebujemy, żeby ktoś nam dostarczył oponę z Polski, bo pękła nam w przyczepce a jest to dość nietypowy rozmiar 12" (mała oponka). Jesteśmy w okolicach Zadaru do 9.08. gorąca prośba jeśli ktoś mógłby pomóc bo nie mamy jak wrócić. Tel. 790666991
Następna strona

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019