Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Arturo 41
Turysta
Podgora 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturo 41 » 11.06.2011 10:21

Witam wszystkich forumowiczów. W tym roku po raz pierwszy jadę z rodziną do Podgory, na początku lipca. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś korzystał z kwater u Vinko Alerića albo w pobliżu. Chodzi mi głównie jakie warunki i okolicę (ul. Vladimira Nazora), czy daleko do plaży, czy spokojnie-z dala od Jadranki.
Bodzioch Marek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzioch Marek » 11.06.2011 11:13

Nie wiem gdzie to, ale pewnie sie spotkamy :lol: generalnie większość Podpory pod JADRANKĄ.
CoolSwimmer
Odkrywca
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) CoolSwimmer » 11.06.2011 16:44

No to fajnie w takim razie umawiamy sie na rakije w 3 ke bo pewnie tez bedę w Podgorze no chyba że mnie Brela oczaruje
consett0805
Cromaniak
Re: :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 11.06.2011 16:54

CoolSwimmer napisał(a):No to fajnie w takim razie umawiamy sie na rakije w 3 ke bo pewnie tez bedę w Podgorze no chyba że mnie Brela oczaruje

Ojjjjjjjjj tylko przejdź się promenadą, ale tak konkretnie to na pewno Cię oczaruje :D
Amikol
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 13.06.2011 08:45

zobacz mapę Podgory .... Twoje miejsce jest nad Jadranką i do plaży .....kawałek a na temat Podgory poczytaj w innym miejscu na forum
kasia72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 13.06.2011 20:45

Ja z rodzinką i znajomymi będziemy w Podgorze od 5 do 17 lipca, może się gdzieś spotkamy? :D
Arturo 41
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturo 41 » 19.06.2011 08:25

Fajnie, że mnie odsyłacie do mapy i, że tylu was tam będzie ale GOOGLEMAP jak na złość nie pokazuje nazw ulic w Podgorze a co gorsze odpowiada, że nie znajduje takiego adresu (chyba że w Crkewnicy). A ja pierwszy raz jadę do Podgory i trochę się obawiam o lokalizację mojego apartmani (dość niska cena).
piotrs
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 19.06.2011 08:46

Arturo: Zobacz sobie choćby na targeo.pl tam znajdziesz swoją ulicę
krakus101
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakus101 » 19.06.2011 08:57

Witam,
my też jedziemy 8 lipca ale trochę niżej do Zivogosce Blato

Twój niepokój jest trochę na wyrost, będzie dobrze, jadę 6 raz ale za 1 razem też miałem takie dylematy

Mapka poniżej może coś pomoże kursorem jest zaznaczona Twoja ulica

Obrazek
kasia72
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 19.06.2011 20:28

Podgora leży prawie cała na prawo i poniżej jadranki jadąc w stronę Dubrownika. Ulica, na której jest twój apartament, znajduje się po lewej stronie pod górkę na takim zalesionym terenie.Jadąc do Dubrownika, za wiaduktem w Podgorze, po lewej stronie jest stacja benzynowa, a za nią dwie ulice odbijają w lewo. Ta twoja ulica jest druga z kolei. Myślę, że aby dostać się do centrum i plaży będziesz miał z górki, a z powrotem oczywiście odwrotnie.
Pozdrawiamy :papa:
croturist
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) croturist » 20.06.2011 12:52

kasia72 napisał(a):Podgora leży prawie cała na prawo i poniżej jadranki jadąc w stronę Dubrownika. Ulica, na której jest twój apartament, znajduje się po lewej stronie pod górkę na takim zalesionym terenie.Jadąc do Dubrownika, za wiaduktem w Podgorze, po lewej stronie jest stacja benzynowa, a za nią dwie ulice odbijają w lewo. Ta twoja ulica jest druga z kolei. Myślę, że aby dostać się do centrum i plaży będziesz miał z górki, a z powrotem oczywiście odwrotnie.
Pozdrawiamy :papa:

Witaj...masz bardzo dobra orientację w Podgorze, więc baaardzo cię proszę o krótkie zobrazowanie okolicy naszej kwaterki (odległość od plaży, sklepów, centrum, fajne miejsca do stołowania się i inne przydatne wskazówki) http://podgora.net/e_index.html ... Dziękuje z góry
Amikol
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 21.06.2011 10:02

do plaży .....kawałek ale ....nie wszyscy mogą mieszkać nad samym morzem , po drodze nad morze masz sklep , a na plażę to w lewo od promenady czyli powiedzmy w stronę Dubrownika , na promenadzie --wzdłuż całej Podgory masz sklepy i restauracje , powinno Ci się spodobać , więcej info na podobnych tematach na temat Podgory ale generalnie nie należy się przejmować - będzie OK
Szymon1277
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 23.06.2011 23:21

Witam,

mam pytanie o lokalizację w Podgorze, adres jest Splitska 3, jak zagladam na mapy google to wychodzi że apartament położony jest między Igrane a Zivogosce, a babka pisała że to świetna lokalizacja w Podgorze (500m od centrum).Jest to nasz pierwszy wyjazd, zaliczka już poszła a tu takie odkrycie, w sumie mogłem tu zajrzeć i napisać przed rezerwowaniem... mądry Polak po szkodzie...link do strony :
http://www.gdjenamore.com/apartamenty-c ... Napredno=0
croturist
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) croturist » 27.06.2011 09:38

hellooo......jedziemy tu... https://picasaweb.google.com/sumic.apar ... 1250890322
Macie jakies opinie?....
POZDRAWIAM
Arturo 41
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturo 41 » 27.06.2011 11:21

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc, trochę mnie uspokoiliście. Fajnie też, że wątek podłapują inni, to ważne aby w taki świat drogi jechać z dobrym nastawieniem. Może i inni skorzystają z podpowiedzi i pojadą na spoko (a może nawet uda się spotkać kogoś z forum). Jeszcze raz DZIĘKI i POZDRAWIAM.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne