Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podgora 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szypkilopez
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) szypkilopez » 30.06.2011 10:30

Szymon 1277 - mam pytanie do Ciebie, jadę do tego samego apartamentu Willa Karin - kiedy Ty jedziesz? Ja mam tam być od 13 lipca a Ty? odpowiedz proszę , może wymienimy się spostrzeżeniami! :D [/b]
tkacze67
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 30.06.2011 11:17

Podgora jest piękna! Musisz koniecznie zobaczyć też starą Podgorę
szypkilopez
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) szypkilopez » 30.06.2011 12:28

Dzięki za słowa otuchy! Czy może wiecie co jeszcze ciekawego można zwiedzić, zobaczyć w okolicach Podgory? Na jaką plażę w okolicach warto się wybrać?
bartpajak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartpajak » 30.06.2011 12:43

Witam
W zeszłym roku byłem w Podgorze, i jutro znów wyruszam. Co do samego miasta polecam plaże ( a raczej taką ukrytą zatoczkę) po drodze do Tucepi. Bajeczne miejsce, widoki piękne. Skałki po przeciwnej stronie miasta zaraz za Podgora Cakije. No i Starą Podgore. Jest trasa turystyczna idąc przez Starą Podgore następnie skręca się w las i po godzinie wychodzi koło pomnika W Podgorze. Pozdrawiam
tkacze67
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 30.06.2011 12:46

Niedaleko macie do Makarskiej, Baśki Vody-warte obejrzenia, a przepiękna plaża jest w Breli tam warto pojechac poplażować na cały dzień.W Zaostrogu-ogród botaniczny, nieco dalej-delta rzeki Neretwy-piękne widoczki ale to już raczej jak sie planuje np.Dubrownik czy Ston-najdłuższe mury obronne w Europie.
Szymon1277
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 30.06.2011 13:08

szypkilopez napisał(a):Szymon 1277 - mam pytanie do Ciebie, jadę do tego samego apartamentu Willa Karin - kiedy Ty jedziesz? Ja mam tam być od 13 lipca a Ty? odpowiedz proszę , może wymienimy się spostrzeżeniami! :D [/b]

Cześć,

co do mojego poprzedniego pytania o lokalizację to już się wszystko wyjaśniło po prostu był błąd na stronie,tak więc lokalizacja jest OK. A ja z rodzinką będę tam od 25.07 więc podejrzewam że się miniemy, no chyba że spotkamy się jeszcze na miejscu :D Pozdrawiam.
szypkilopez
Podróżnik
Winiety!

Nieprzeczytany postnapisał(a) szypkilopez » 06.07.2011 19:42

Przepraszam, być może to nie tutaj, ale mam pytanie, czy obowiązują winiety na Słowacji jeśli omijam krótki odcinek autostrady D1 między Presov a Kosice? Będę wdzięczny za informację, bo czytając na forach mam totalny zamęt! Pozdrawiam
porek388
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) porek388 » 24.02.2012 10:41

croturist napisał(a):hellooo......jedziemy tu... https://picasaweb.google.com/sumic.apar ... 1250890322
Macie jakies opinie?....
POZDRAWIAM

Zastanawiamy się nad tym apartamentem. Czy to jest ten z dużym tarasem? Czy przylegająca do budynku droga to jadranka i czy ewentualny hałas przeszkadza w wypoczynku? No i ewentualnie może masz jakieś uwagi co do apartamentu/właściciela?
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 06.07.2012 19:55

Mam pytanie
gdzie w Podgorze najlepiej się zatrzymać i szukać apartementów?
jakaś ulica? czy punkt w którym mogą być oferty z wynajmem?
kleeberg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 06.07.2012 20:22

Dżejan napisał(a):Mam pytanie
gdzie w Podgorze najlepiej się zatrzymać i szukać apartementów?
jakaś ulica? czy punkt w którym mogą być oferty z wynajmem?

Wjeżdżając do Podgory z kierunku Split-Dubrovnik,
zobaczysz przy drodze tzw.staczy z ofertami.
Jadąc dalej na dół tą ulicą(nazywa się Kovacica),
w kierunku Jadranu,na jej końcu będzie agencja turystyczna.
W pobliżu agencji jest też parking(płatny).
Jedź spokojnie,oferty znajdą cię same :wink:
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 06.07.2012 21:22

dzięki kleeberg :)

jak szukać planów miast Chorwacji? szczególnie tych mniejszych nie mogę znaleźć, co wpisać w googlach?
kleeberg
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 06.07.2012 22:45

Dżejan napisał(a):dzięki kleeberg :)

jak szukać planów miast Chorwacji? szczególnie tych mniejszych nie mogę znaleźć, co wpisać w googlach?

Tu już musisz sam pokombinować. :lol: :idea:
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 07.07.2012 17:30

a wystarczyło, żeby podpowiedzieć, że mapa to jest karte
np. karta podaca
pajchiwo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) pajchiwo » 16.01.2013 10:45

Arturo 41 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów. W tym roku po raz pierwszy jadę z rodziną do Podgory, na początku lipca. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś korzystał z kwater u Vinko Alerića albo w pobliżu. Chodzi mi głównie jakie warunki i okolicę (ul. Vladimira Nazora), czy daleko do plaży, czy spokojnie-z dala od Jadranki.

Właśnie negocjuję z Vinko Alerićem i mam pytanie: mieszkałeś u niego? co myślisz o tym miejscu? przede wszystkim: jak wygląda droga do miasta i plaży, zwłaszcza przejście przez Jadrankę? Jesteśmy dużą ekipą z bandą dzieci, więc to może być dla nas problem...
Z góry dzięki za info
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 17.01.2013 11:38

z przejściem przez jadrankę nie ma problemu, bedziesz miał/a blisko do fajnej plaży caklje płaskiej i żwirkowej z prysznicem i z cypelkiem w morze do skakania
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne