Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Piłka Chorwacja - dzień dziecka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woodpeck
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) woodpeck » 04.05.2020 08:21

Witam wszystkich,

potrzebuję pomocy, pamiątką mojego syna z Chorwacji była piłka z załączonego zdjęcia.
Jak widać skończyła swój żywot marnie. Przeszukałem portale aukcyjne, aliekspres itp. ale ani śladu podobnych gadżetów.
W Chorwacji podobne piłki był na co drugim straganie.
Czy ktoś zna stronę, gdzie można takie piłki kupić?
Czy jest szansa, że ktoś z szanownych forumowiczów będąc w Chorwacji kupi taką piłkę i może mi ją przesłać.
Na dzień dziecka nic nie ucieszyłoby bardziej mojego smyka.
Oczywiście pokryję wszystkie koszty.

Będę wdzięczny za pomoc
Załączniki:
img-20200503-185801-1.jpg
Bidon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 04.05.2020 09:08

0000374_vrhunsko-vino-posip-0187l.jpeg.jpg
0000250_keramicka-pepeljara-hajduk.jpeg.jpg
0000371_liker-hajduk-danic-limun-02l.jpeg.jpg
Wiem tylko, gdzie są prezenty na 18 urodziny :D
woodpeck
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) woodpeck » 04.05.2020 10:22

Dzięki ale to są w rozmiarze 5 i znalazłem je w trakcie poszukiwań do online. Na zdjęciu jest mini piłka, chodzi mi też o możliwie zbliżony wygląd
Bączek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bączek » 04.05.2020 10:31

Najprościej będzie zanieść tą do szewca... Pamiętam miałem kiedyś pamiątkową piłkę mitry i szewc mi ją naprawił :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019