Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Para z Chorwacji do Polski 7/8.o9

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasio270
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2017
Para z Chorwacji do Polski 7/8.o9

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasio270 » 09.08.2017 14:18

Witajcie,w sierpniu wybieramy się w sierpniu autostopem i szukamy w raz z dziewczyna transportu do Polski(Okolice Rzeszów,Kraków) z Chorwacji okolice obojętne( Makarska,Split) okolice 6-7-8-9 Września.
Dorzucimy się do wyjazdu, proszę pisac na PW lub pod postem to się odezwę :)

Powrót do Forumowy auto-stop.Para z Chorwacji do Polski 7/8.o9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018