Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Oferujemy/szukamy 2 wolne miejsca 27/28 lipca- 4/5 sierpnia

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kinga2016
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.07.2016
Oferujemy/szukamy 2 wolne miejsca 27/28 lipca- 4/5 sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinga2016 » 24.07.2016 13:09

Witam,
Szukamy dwóch osób na wspólną podróż do Cro lub chętnie z kimś się zabierzemy. Jesteśmy parą w wieku 25 lat. Miejsce docelowe do dogadania interesują nas okolice Splitu (jesteśmy elastyczni). Nocleg planujemy szukać na miejscu. Konkretny termin wyjazdu do dogadania, zbliżony do podanego w temacie. Ze swojej strony oferujemy doborowe towarzystwo i świetną zabawę. :P Chętnych na wspólną podróż proszę o kontakt na adres mailowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub tel: 888884863.
Pozdrawiamy słonecznie

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Oferujemy/szukamy 2 wolne miejsca 27/28 lipca- 4/5 sierpnia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019