Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Makarska w okresie 14-30.08 (10 dni - do ustalenia)

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Martynaaaa.p
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martynaaaa.p » 11.07.2020 20:09

Cześć! Razem z chłopakiem mamy urlop w terminie 17-30.08 i planujemy odwiedzić Chorwację. Długość pobytu jaka nas interesuje to ok. 10 dni. Ruszamy z Rybnika a metę przewidujemy na okolice Makarskiej. Szukamy kogoś do wspólnej podróży.

Z naszej strony gwarantujemy przejazd w komfortowych warunkach (dla dwóch osób) i miłym towarzystwie, miejsca na bagaże też na pewno nie zabraknie

Czy znajdzie się tu ktoś chętny do wspólnej podróży?
dorszu
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorszu » 13.07.2020 10:05

Witam,

Jestem zainteresowany. Prosiłbym o kontakt na priv, niestety jak ja próbuje napisać, dostaje informacje, że nie mam uprawnień.

Pozdrawiam
Rafał
luki368
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki368 » 14.07.2020 13:15

Odezwijcie się na PW. Może nawet jakiś bus czy coś by się udało? Ja w tym samym terminie z żoną + kumpel (29,28 lat). W trójkę mi się nie widzi jechać

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019