Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lublin-Brela

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Majo
Globtroter
Lublin-Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 11.02.2018 07:29

Hej wszystkim. 23.07.18 mam zaklepany app w Breli. Jedziemy we dwójkę. M31 i k29. Jakby komuś pasowało to mogę zabrać. Samochód 17 letni ale doinwestowany. Leon 200km. Gazu brak. Klima jest. To jest nasz pierwszy wyjazd. Chcielibyśmy dojechać bez noclegów, choć to nie warunek. Mam juz za soba trasy po ponad 1000km więc deklaracja nie na wyrost. Autko dosyć ciasne więc koszykarze odpadają. Czekam na odzew
kacper2017
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacper2017 » 21.06.2018 21:16

Możemy zabrać się tylko w termin ie 2-14 lipca z miłą chęcią
Majo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 21.06.2018 21:21

He he. Stary, kto mi da tyle urlopu?! Tak poważnie to tylko ten termin mi pasuje, który napisałem. Powodzenia

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019