Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

L'Estartit, Girona, Hiszpania - parkowanie.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jarek_Lodz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek_Lodz » 28.05.2014 11:27

czesc,

mam pytanie o parkowanie w okolicach :

https://www.google.pl/maps/place/Aparta ... f7e44840dc

17258 L'Estartit, Girona, Hiszpania

w dniach 26.07.2014 - 9.08.2014

mam tam zarezerwowany nocleg, ale mam wątpliwości co z parkowaniem (jadę samochodem). Czy jest tam płatne/bezpłatne ? Jak z dostępnością miejsc ?

Z góry dzięki za pomoc.
pozdrawiam
Jarek
Jarek_Lodz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek_Lodz » 08.10.2014 09:36

No cóż, byłem to już wiem, są następujące strefy parkowania :
- białe linie parkingowe - za darmo
- niebieskie linie parkingowe - płatne
- zielone (chyba ścisłe centrum w Barcelonie) - płatne
- czerwone (widziałem tylko w L'Estartit) - można parkować, ale w określony dzień/dni nie wolno
Dodatkowo w Estartit parkowało się na plaży, która jest ogromna 150-200m szerokości i część z niej jest wydzielona na bezpłatny parking.

Uwaga dla wyjeżdżających :
Bilety na obiekty typu Sagrada Familia można kupować w internecie i wchodzić na smartfona (są osobne wejścia, a bilety są z upustami).

Pozdrawiam
Jarek

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019