Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

L'Estartit, Girona, Hiszpania - parkowanie.

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jarek_Lodz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek_Lodz » 28.05.2014 10:27

czesc,

mam pytanie o parkowanie w okolicach :

https://www.google.pl/maps/place/Aparta ... f7e44840dc

17258 L'Estartit, Girona, Hiszpania

w dniach 26.07.2014 - 9.08.2014

mam tam zarezerwowany nocleg, ale mam wątpliwości co z parkowaniem (jadę samochodem). Czy jest tam płatne/bezpłatne ? Jak z dostępnością miejsc ?

Z góry dzięki za pomoc.
pozdrawiam
Jarek
Jarek_Lodz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek_Lodz » 08.10.2014 08:36

No cóż, byłem to już wiem, są następujące strefy parkowania :
- białe linie parkingowe - za darmo
- niebieskie linie parkingowe - płatne
- zielone (chyba ścisłe centrum w Barcelonie) - płatne
- czerwone (widziałem tylko w L'Estartit) - można parkować, ale w określony dzień/dni nie wolno
Dodatkowo w Estartit parkowało się na plaży, która jest ogromna 150-200m szerokości i część z niej jest wydzielona na bezpłatny parking.

Uwaga dla wyjeżdżających :
Bilety na obiekty typu Sagrada Familia można kupować w internecie i wchodzić na smartfona (są osobne wejścia, a bilety są z upustami).

Pozdrawiam
Jarek

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018