Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

kresy wschodnie czerwiec 17r

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wlodarekk
Odkrywca
kresy wschodnie czerwiec 17r

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 17.01.2017 14:53

jedziemy z zoną 54 i 48 lat do lwowa kijowa oddesy po drodze jeszcze pare zamków krótki pobyt nad dnieprem jeśli sie uda złowić coś smacznego bywaja tam duze ryby a potem okolice oddesy i L B jakieś 8 dni . W którąś stronę charków czyli mołdawia i pobyt w małej warszawie i degustacja jednych z naj lepszych win świata wycieczka nisko budżetowa
do wyboru mazda 5. 7 os.ew. volvo v 70 albo camper cliper 7 osobowy
jesteśmy weseli młodzi duchem i czyści ostatnie panstwo w którym nie byłem w EU to mołdawia po rosyjsku per fect szukamy pary wiek obojętny cel zwiedzanie z rekreacją jesteśmy otwarci na waszą inicjatywe wszystko do uzgodniednia na pewno czerwiec
mozesz zadzwonic 880246948 ew. napisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

ps jeżieli któś b. lubi wedkować to można wyjechac 1- 2 dni wcześniej podobno ryb nie przejemy zezwoleń nie potrzeba i wszyscy biwakują na dziko wiec darmowy wypoczynek nie wiem tylko ile dni wytrzymałaby żona ale jak by miała towarzyszkę
to morze by sie n ie nudziły jest po biblioteko znawstwie wiec można z nią porozmawiać o wszystkim oprócz techniki i fizyki ja
raczej odwrotnie
Ostatnio edytowano 20.01.2017 11:59 przez wlodarekk, łącznie edytowano 5 razy
wlodarekk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 18.01.2017 09:27

miły temat
Czarna1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czarna1 » 18.01.2017 14:48

Ciekawie brzmi.Warte zastanowienia.
wlodarekk
Odkrywca
południe ukrainy , kresy wschodnie 2017 r.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 20.01.2017 12:03

jedziemy z zoną 54 i 48 lat do lwowa kijowa oddesy po drodze jeszcze pare zamków krótki pobyt nad dnieprem jeśli sie uda złowić coś smacznego bywaja tam duze ryby a potem okolice oddesy i L B jakieś 8 dni . W którąś stronę charków czyli mołdawia i pobyt w małej warszawie i degustacja jednych z naj lepszych win świata wycieczka nisko budżetowa
do wyboru mazda 5. 7 os.ew. volvo v 70 albo camper cliper 7 osobowy
jesteśmy weseli młodzi duchem i czyści ostatnie panstwo w którym nie byłem w EU to mołdawia po rosyjsku per fect szukamy pary wiek obojętny cel zwiedzanie z rekreacją jesteśmy otwarci na waszą inicjatywe wszystko do uzgodniednia na pewno czerwiec
mozesz zadzwonic 880246948 ew. napisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

ps jeżieli któś b. lubi wedkować to można wyjechac 1- 2 dni wcześniej podobno ryb nie przejemy zezwoleń nie potrzeba i wszyscy biwakują na dziko wiec darmowy wypoczynek nie wiem tylko ile dni wytrzymałaby żona ale jak by miała towarzyszkę
to morze by sie n ie nudziły jest po biblioteko znawstwie wiec można z nią porozmawiać o wszystkim oprócz techniki i fizyki ja
raczej odwrotnie
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2017 20:44

Proszę nie zakładać nowego wątku - jeden wystarczy. :idea:
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.01.2017 21:10

wlodarekk napisał(a):.........

A takie magiczne słowa jak "ortografia" i "interpunkcja" są Ci znane?
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 21.01.2017 12:47

Gdyby nie Chorwacja w czerwcu to z mojej strony miałbyś ogon za sobą w postaci mojej rodziny.
wlodarekk
Odkrywca
podłącz się lwów kijów dniepr odessa mołdawia

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 13.02.2017 08:29

W dwa auta zawsze lepiej wycieczka nisko budżetowa szukamy drugiej ekipy jestem mech.sam. i gadam po rosyjsku i trochę UA
Ew. osoby które pojadą w moim aucie para albo pani ew. 2 panie żona nie chce jechać z samymi mężczyznami koszt paliwa i noclegów to 1000 zł. 3 tyg. i ponad 4 tys.km. dzieląc na 3 osoby natomiast dzieląc na 4 osoby mniejszy koszt paliwa a droższe
noclegi bo to już dwa pokoje jedzenie jest bardzo tanie pierogi 2 zł obiad 10 zł wiek obojętny preferowane osoby z wysoką kulturą
wykształcenie nie ważne zwiedzamy ponad 10 zamków i pałaców olecko kam. podolski zbaraż mukaczewo łuck itp.pare skansenów
i ponad 10 miast Planuje tez krótki pobyt nad zalewem dniepru kilka raz wiekszy od J.śniadrwy a ryby do 80 kg A nad morzem czarnym wypoczynek ok 10 dni i zwiedzanie odessy w zal. od pog. rano ew. wieczorem odesse troche znam byłem tam prawie 6 m.cy ale dawno, w odessie znalazłem fajny nocleg 3 os.pokój z kuchnią swojski klimat 10 km.od centr.300 zl za 5dni 20 zł osoba
w drodze powrotnej może mołdawia i reszta zamkow wyjazd 8 czerwca 2017 po pracy pierwszy nocleg lwów 9 - 11 drugi dubno
11-12 trzeci chmielnik 12-13 a tu słynne wody radonowe miedzy innymi horoba królów dna mocz .ch.skóry miażdżyca żylaki itp
może sie uda załapać albo nabrać w butelkę 14-16 noclegi w kijów nastepna rezerwacja 24-29 odessa od 16 do 24 do ustalenia
ja 54 żona 48 lat młodzi duchem kulturalni wrocławianie zainteresowało odpisz darek renata
Janusz Bajcer
Moderator
Re: podłącz się lwów kijów dniepr odessa mołdawia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2017 09:27

wlodarekk napisał(a):W dwa auta zawsze lepiej wycieczka nisko budżetowa szukamy drugiej ekipy jestem mech.sam. i gadam po rosyjsku i trochę UA

Ten post z nowego wątku jeszcze przeniosłem, następne jako nowy wątek polecą na śmietnik :idea:
wlodarekk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 13.02.2017 10:38

jesteś chyba emerytem i nudzisz sie
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 13.02.2017 10:55

Z regulaminu:
>Nigdy nie zakładaj wielu identycznych wątków w różnych działach forum. Dublujące się tematy będą usuwane, nawet jeśli już ktoś odpowiedział.

>Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale. Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę).
wlodarekk
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodarekk » 13.02.2017 11:13

jestem dyslektykiem a nie nudziarzem a to nie dyktando
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 13.02.2017 12:10

wlodarekk napisał(a):jestem dyslektykiem

wlodarekk napisał(a): horoba królów

Hyba nie tylko.
Może spróbuj samymi emotkami pisać.......
8O :roll: :cry: :? :hut: :P :idea: :!:

8O - szkoła była na wielkiej górze
:roll: - chciałem chodzić, ale jak miałbym tam wyjść?
:cry: - więc niestety niczego się nie nauczyłem
:? - i słabo teraz daję radę
:hut: - ale jestem gość więc se będę dalej pisał po swojemu
:P - i co mi zrobicie??
:idea: - lampkę se włączę , bo ciemno jeszcze
:!: - i tyle w temacie
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2017 13:23

anakin napisał(a): :hut: - ale jestem gość więc se będę dalej pisał po swojemu

W jednym wątku niech sobie pisze, na więcej podobnych pozwolenia nie ma.

Powrót do Forumowy auto-stop.