Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kraków/Katowice —> Makarska/Tucepi szukam transportu

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Qaz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.07.2019
Kraków/Katowice —> Makarska/Tucepi szukam transportu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qaz » 16.07.2019 19:42

Jak w wątku, zabiorę się z kimś w czwartek lub piatek 18/19.07.2019 z Krakowa lub Katowic do Makarskiej lub Tucepi. Dołożę się do kosztów. Jadę sam, bo wszyscy już tam są a ja musiałem trochę popracować jeszcze. Ktoś coś może zaproponować? Mogę nawet poprowadzić auto, bo znam drogę:) poza tym jeżdżę duzo autem wiec będzie bezpiecznie:)
TomaszMor
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomaszMor » 19.07.2019 14:35

Cześć, nie dawno byłem w tej samej sytuacji :) jak coś to lecę jutro 20.07 z Katowic do Splitu. A stamtąd osobowka do Makarskiej.
Wylot 15.50 koszt koło 200zl półtorej godziny lotu i z godzinę samochodem.

Powrót do Forumowy auto-stop.cron
Kraków/Katowice —> Makarska/Tucepi szukam transportu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019