Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kraków - Borsh przez Chorwację i Czarnogórę - 13.07 - 26.07

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AlexRusin
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2015
Kraków - Borsh przez Chorwację i Czarnogórę - 13.07 - 26.07

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlexRusin » 27.06.2015 19:11

Witam,
wybieramy się z bratem i dziewczyną w podróż do Albanii i z chęcią możemy udzielić jednej osobie środka transportu(+ torba bagażu) w dowolne miejsce po drodze. Jedziemy z Krakowa rano 13.07 przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację aż do Lozovac, gdzie zostajemy do 15.07 rano i dalej przez Bośnię, Czarnogórę jedziemy do Borsh w Albanii. Tam zostajemy do 24.07 i ruszamy w drogę powrotną. Ewentualnie, jeśli ktoś chce może jechać aż do Albanii, ale nie zapewniamy noclegu, bo mamy wynajęty apartament, ale nie wiem czy wejdą 4 osoby i czy komuś będzie on pasował.

Środek lokomocji: Opel Astra II - stan b.dobry
Koszt: około 0,27gr/km (zależy gdzie chcesz jechać - przelicz sobie)

kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Forumowy auto-stop.Kraków - Borsh przez Chorwację i Czarnogórę - 13.07 - 26.07
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018