Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie w Polsce buty do wody ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Yanush
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 28.06.2016 13:55

obiadek napisał(a):kupiłem teraz w weekend w BRUGI, po 19zł. Jakość opisze po powrocie (z CRO)

Przeze mnie i żonę sprawdzone BRUGI. Sądząc po "stopniu zużycia" jeszcze co najmniej 2 wyjazdy obsłużą :D

edit:
kupione na Alle...coś tam :mrgreen:
Tytusdj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 02.08.2017 10:34

Odkopie temat i powiem, zdecydowanie nie polecam butow Aquaspeed, tak wygladaja po tygodniu
Załączniki:
IMG_9632.JPG
arni87
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) arni87 » 02.08.2017 11:59

O widzisz a miałem kupić.

Wcześniej miałem biedronkowe i wytrzymały 4 sezony w Cro, po czym zrobiła mi się dziura na palcu.
Tytusdj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 02.08.2017 14:55

Po tym pobycie śmiem twierdzić - tylko Decathlon. Neoprenowe z "plastikową" podeszwą.
https://www.decathlon.pl/media/820/8201 ... c7b457.jpg

To nie tylko kwestia materiału na górze, może trafiłem na takie porowate i szorstkie skały, dzieciaki ganiały po nich dużo, ale zdarły gumę na podeszwie prawie do zera. Zdjęć zapomniałem zrobić przed wyrzuceniem butów. Guma była taka elastyczna, dobrze przyczepna, ale potwornie nietrwała.
Natomiast ja miałem buty z D i zelówki są trochę starte, ale na pewno parę sezonów jeszcze wytrzymają.

Dodam, że za acquaszajs zapłaciłem więcej jak za D.
martinb33
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 05.07.2018 10:24

Cześć odświeże temat. Szukam butów do wody z solidną grubą podeszwą. Te z Decathlonu wydają mi się strasznie wątłe i mają cienką podeszwe. Widziałem fajne buty w Deichmannie z solidną grubą podeszwą jednak na chwile obecną są wyprzedane prawie wszystkie w sklepach stacjonarnych i w interetowym też, nowych dostaw brak, mojego rozmiaru niema, zdążyłem tylko obadać na przykładzie rozmiaru 45 że są solidne. Pytanie dla osób znających temat gdzie mogę znaleść podobnie solidne buty do tych z Deichmanna i jakie polecacie?
jacek2929
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek2929 » 05.07.2018 10:31

sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 05.07.2018 10:53

Tytusdj napisał(a):.... trafiłem na takie porowate i szorstkie skały, dzieciaki ganiały po nich dużo, ale zdarły gumę na podeszwie prawie do zera. Zdjęć zapomniałem zrobić przed wyrzuceniem butów. Guma była taka elastyczna, dobrze przyczepna, ale potwornie nietrwała.
.

Bo to najprawdopodobniej były buty do innych sportów wodnych typu surfing a nie do wody :wink:

Te
https://www.decathlon.pl/buty-do-wody-a ... 30684.html
niby wyglądają delikatnie ale są wytrzymale.
Plusem jest to że są lekkie i nie czuć ich nawet po długim pływaniu.
Spokojnie wytrzymują kilka sezonów.
Ostatnio edytowano 05.07.2018 11:59 przez sdolas, łącznie edytowano 1 raz
farow
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 05.07.2018 11:42

Tytusdj napisał(a):Po tym pobycie śmiem twierdzić - tylko Decathlon. Neoprenowe z "plastikową" podeszwą.
https://www.decathlon.pl/media/820/8201 ... c7b457.jpg

To nie tylko kwestia materiału na górze, może trafiłem na takie porowate i szorstkie skały, dzieciaki ganiały po nich dużo, ale zdarły gumę na podeszwie prawie do zera. Zdjęć zapomniałem zrobić przed wyrzuceniem butów. Guma była taka elastyczna, dobrze przyczepna, ale potwornie nietrwała.
Natomiast ja miałem buty z D i zelówki są trochę starte, ale na pewno parę sezonów jeszcze wytrzymają.

Dodam, że za acquaszajs zapłaciłem więcej jak za D.

Który to model buta? Bo otwiera się tylko zdjęcie z D?
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018