Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja którą miejscowość wybrać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.09.2017 17:46

Dareek87 napisał(a):
te kiero napisał(a):
Dareek87 napisał(a):Witam wszystkich :) mam prośbę wybieram się w przyszłym roku pierwszy raz do Chorwacji i nie wiem na co się zdecydować,biorę pod uwagę Riwierę Makarską ponieważ jestem fanem gór a w tamtym rejonie ich nie brakuje :) a góry połączone z morzem to już bajka,planuje jechać w połowie czerwca na 12 dni z żoną i dwójką dzieci wiek 7lat i 1,5,interesuje nas miejsce gdzie są ładne plaże,sporo knajpek,mile widziane atrakcje dla dzieci, jakaś fajna długa promenada i mile widziany rejs z danej miejscowości na wyspę Hvar którą chcielibyśmy zobaczyć.z relacji znajomych najbliżej mi do wybrania Baśki Vody lub Tucepi bo do samej Makarskiej nie jestem przekonany bo chyba najtłoczniej.bardzo proszę o porady bo pomimo studiowania ostatnio tego forum to jestem nadal zielony :| a wiem że jest tu wielu ekspertów :papa:

najpewniej właśnie BV lub nawet Brela z dzielnicą Soline, w sensie, żebyście mieli sporo knajpek, jest długa na kilka km promenada, plaże rewelacyjne a i rejs na Hvar czy Brać się znajdzie, choć rejsy w tym okresie pewniejsze z BV

Dzięki :) to w takim razie obadam też Brele bo jej do tej pory nie brałem pod uwagę,ciągnie mnie do BV bo kilku znajomych polecało tyle że też podobno mnóstwo ludzi ale pewnie w całej Riwierze tak jest.ale jadę też przed szczytem sezonu to może będzie trochę luźniej

jakby co to TU masz zbiór info z forum o Breli
Dareek87
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dareek87 » 17.09.2017 17:47

te kiero napisał(a):
Dareek87 napisał(a):
te kiero napisał(a):
Dareek87 napisał(a):Witam wszystkich :) mam prośbę wybieram się w przyszłym roku pierwszy raz do Chorwacji i nie wiem na co się zdecydować,biorę pod uwagę Riwierę Makarską ponieważ jestem fanem gór a w tamtym rejonie ich nie brakuje :) a góry połączone z morzem to już bajka,planuje jechać w połowie czerwca na 12 dni z żoną i dwójką dzieci wiek 7lat i 1,5,interesuje nas miejsce gdzie są ładne plaże,sporo knajpek,mile widziane atrakcje dla dzieci, jakaś fajna długa promenada i mile widziany rejs z danej miejscowości na wyspę Hvar którą chcielibyśmy zobaczyć.z relacji znajomych najbliżej mi do wybrania Baśki Vody lub Tucepi bo do samej Makarskiej nie jestem przekonany bo chyba najtłoczniej.bardzo proszę o porady bo pomimo studiowania ostatnio tego forum to jestem nadal zielony :| a wiem że jest tu wielu ekspertów :papa:

najpewniej właśnie BV lub nawet Brela z dzielnicą Soline, w sensie, żebyście mieli sporo knajpek, jest długa na kilka km promenada, plaże rewelacyjne a i rejs na Hvar czy Brać się znajdzie, choć rejsy w tym okresie pewniejsze z BV

Dzięki :) to w takim razie obadam też Brele bo jej do tej pory nie brałem pod uwagę,ciągnie mnie do BV bo kilku znajomych polecało tyle że też podobno mnóstwo ludzi ale pewnie w całej Riwierze tak jest.ale jadę też przed szczytem sezonu to może będzie trochę luźniej

jakby co to TU masz zbiór info z forum o Breli

Dzięki!!!
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 18.09.2017 09:47

Dwie okolice, które sam najbardziej lubie:

Korcula - dobre ceny, niedaleko, łatwy dojazd No i cudowne krajobrazy.

Okolice Dubrownika - dojechać jest już o wiele trudnie i dalej ale polecam głównie osobom, które lubią zwiedzać ponieważ jest tam najciekawsze nagromadzenie zabytków. No i przy okazji warto jest się wybrać do Czarnogóry i Bośni i Hercegowiny ( polecam szczególnie Czarnogórę).
https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla- ... -Chorwacja
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 19.09.2017 20:57

Witam jak po za sezonem to polecam Baske na KRK :D
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 22.09.2017 09:50

Hej :) Postanowione :) w przyszłym roku jedziemy na bank Chorwacja rejon Split-makarska i stad moje pytanie która miejscowość na nocleg bardziej polecacie?: Ruskamen, Lokva Rogoznica, Drugi Rat, Duce ? Z góry dzięki za pomoc przy wyborze :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.09.2017 09:55

Ruskamen, Lokva Rogoznica.
karolg
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 22.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolg » 07.10.2017 00:25

Hej Cromaniacy!

Spontaniczny pomysł, 16go października ruszamy z żoną i roczną córką do Chorwacji. Gdzie jechać, żeby mieć konkretną pogodę? Byliśmy rok temu w maju na Pagu, teraz coś innego może? Cel: leżeć plackiem i zwiedzać. Dziecko choć już biegać chce to jeszcze powozimy ją w wózku, więc warto aby były jako-takie równe podłoże.

No, to czekam na pomysły!
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.10.2017 07:26

karolg napisał(a):Hej Cromaniacy!

Spontaniczny pomysł, 16go października ruszamy z żoną i roczną córką do Chorwacji. Gdzie jechać, żeby mieć konkretną pogodę? Byliśmy rok temu w maju na Pagu, teraz coś innego może? Cel: leżeć plackiem i zwiedzać. Dziecko choć już biegać chce to jeszcze powozimy ją w wózku, więc warto aby były jako-takie równe podłoże.

No, to czekam na pomysły!


głębokie południe... np. Cavtat
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 08.10.2017 19:11

Podgora
Tucepi
Gradac
Baśka Voda
artis
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.05.2015
Dwa tygodnie w dwóch miejscówkach - co wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) artis » 19.10.2017 12:37

Witam.
Ponieważ planuję już wyjazd na przyszły rok (końcówka czerwca) i przewiduję 2 tygodnie urlopu, wpadłem na pomysł aby nie spędzać tego czasu w jednym miejscu lecz podzielić pobyt na dwa miejsca - żeby jak najwięcej tej Chorwacji wchłonąć :) Wiadomo - po tygodniu w jednym miejscu już sie trochę nudzi więc czemu nie zrobić sobie "podwójnych" wakacji skoro tam już jesteśmy? ;)
I tu moje pytanie - czy ktoś z Was tak już robił i czy ma jakieś sprawdzone miejsca, kwatery godne polecenia Będę wdzięczny za sugestie i pomysły ;) Jedziemy rodzinką - 2 + 2 (4 i 10 lat). Pozdrawiam.
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011
Re: Dwa tygodnie w dwóch miejscówkach - co wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 19.10.2017 12:42

ja bym wybrała Korculę i Hvar :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Dwa tygodnie w dwóch miejscówkach - co wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.10.2017 13:03

Podam dwa przykłady, kolega Konrad zrobił to tak, a ja tak.
Możliwość kombinacji jest nieograniczona :wink:
Forumowa lektura ułatwi Tobie wybór.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Dwa tygodnie w dwóch miejscówkach - co wybrać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.10.2017 13:07

Czy to pierwszy wyjazd?
Pomysł ok, jeśli lubicie dużo zwiedzać i się przemieszczać. Testowałam parę razy. Polecam relacje i bank kwater.
artis
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artis » 19.10.2017 13:42

Byliśmy już na Krk i w Mali Losinj... I tak stiwierdziłem że 14 dni w jednym miejscu to za długo... Ale racja - chyba nie ma jednej najlepszej recepty dla wszystkich. Trzeba sobie samemu wybrać... Poczytam relacje innych, na pewno pomoże ;) Dzięki :)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 16.11.2017 13:59

Jak co roku staję przed wyborem, którą miejscowość wybrać ?
Do tej pory byliśmy w Tucepi, Podgora, Brela, Gradac
Wszystkie te miejscowości spełniały nasze wymagania, czyli obowiązkowo deptak wzdłuż plaży że straganani i sklepikami, knajpki i bary, aby było gdzie posiedzieć wieczorami.
No i oczywiście góry i morze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Chorwacja którą miejscowość wybrać - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone