Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niedrogo na Istrię !

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Niedrogo na Istrię !

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 26.01.2006 16:39

Witam , byłam już w Cro 2 razy na Ciovo -było super , teraz byśmy chcieli bardzo pojechać na Istrię. Czy możecie nam coś polecić ?Ważne by było blisko wody i z balkonem z widokiem na morze.Uff te widoczki .Nie ma nic piekniejszego jak siedzieć na tarasie i spoglądać n a morze... Hihi a tu za oknem zimaaa. No cóz czekam zatem na jakieś porady będziemy wdzięczni bardzooo.Chetnie słuzymy własnymi poradami z Covo.
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 27.01.2006 10:04

My byliśmy w Rabaciu w czerwcu u.r. chyba jedna z najlepszych miejscowości na Istrii - najbardziej klimatycznie przypominająca Dalmację. Ale w Rabaciu jest trochę pod górę.
Apartamentów skolkogodno do wyboru albo przy samej promanadzie albo troszke dalej za to lepszy standard tyle ze trzeba chodzić schodkami pod gorkę ( mi to nie przeszkadzała a kondycja sie wyrabiała) ..widoki sa fantastyczne za to.

Jak chces zwiecej info to na mojej stronie jest Rabać i jeden z apartamentów opisany zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ,
oprócz tego Krzysztof ma ładna strone o Rabaciu , link u mnie na stronie w linkach.

Oprócz rabacia polecałabym ewent. Rovinj.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 27.01.2006 23:18

Stronka fajna, troszke sobie poczytałam ,spodobał mi się Rovnij zwłaszcza ze zdjęć,ale czy sa tam tez jakieś plaże np.żwirkowe .Bo my podrózujemy z maluchem 6 letnim . Czy macie namiary na jakieś tam właśnie kwatery ?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.01.2006 12:42

Tutaj Ci napisałem namiary w Premanturze forum/viewtopic.php?t=9709&highlight=
Jeżeli chodzi o plażę dla 6 letniego malucha to znalazłem tam nawet kawałek piasku gdzie maluch będzie sobie mógł np.stawiac babaki.Ta plaża jest na autocampie Munte 5 min.spacerkiem od kwatery o której Ci pisałem.
Pozdrawiam.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 30.01.2006 11:34

ooki ,dzięki .A znalazłyby się jakieś zdjęcia.Czy ten apartament była daleko od plaży? Miał balkon ? Sorki ,że zadaję tyle pytań ,ale zawsze wole wiedzieć.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.01.2006 16:18

Ze zdjęciami krucho bo nie miałem wtedy jeszcze cyfrówki,jak znajdę chwilę czasu to coś zeskanuję i wstawię.Balkon jest ,ale bez widoku na morze,a do plaży jak już pisałem 5 minut piechotą, no - z 6 letnim maluchem -10 min.
Pozdrawiam.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.01.2006 20:13

Jak obiecałem wstawiam kilka zdjęć z Premantury-jakość taka sobie bo ze skanera.
Na początek rzut oka na miasteczko z lotu ptaka,potem dom Majdy Stok - z balkonem i kilka ujęć z plaży.
Pozdrawiam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 01.02.2006 14:57

ooki dzieki za zdjecia.Mam pytanko,a ile z apartamentu do morza? Daleko czy blisko? Do centrum? Czy warto jechac do Premantury? Sam apartament leży blisko centrum czy raczej na uboczu? Przepraszam ,że tyle wypytuję,ale naprawde zainteresowałam się tym miejscem i bym chciała wszystko sprawdzic. Jest może jakaś stronka www ich ap?
pozdr.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 01.02.2006 15:17

uuu cos nie tak z adresem @ do tego ap.bo odbiło ,cofnęło .
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.02.2006 16:24

Dane adresowe jak pisałem mam z 2003roku,więc z aktualnością może być tak sobie.Do morza z apartamentu daleko nie jest 5-10 minut piechotą,wolnym kroczkiem.Dom stoi w spokojnej okolicy Premantury , do centrum jest niedaleko,zresztą tam wszędzie jest niedaleko :wink: Premantura to spokojne miasteczko na samym czubeczku Istrii-bardzo dobry punkt wypadowy do zwiadzania całego półwyspu,a także jak ktoś ma ochotę to i płn. Włoch.
Pozdrawiam.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.02.2006 16:48

Premantura--byłem 3 razy, jedyne miejsce, do którego wracam. Tak, ciche, spokojne miasteczko, ale ja tam bywam tylko we wrześniu. Jeśli lubicie spacerować--polecam płw Kameniak. Wspaniałe miejsce do zwiedzania Istrii. Pozdrawiam
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 01.02.2006 18:26

maciek1956 napisał(a):Premantura--byłem 3 razy, jedyne miejsce, do którego wracam. Tak, ciche, spokojne miasteczko, ale ja tam bywam tylko we wrześniu. Jeśli lubicie spacerować--polecam płw Kameniak. Wspaniałe miejsce do zwiedzania Istrii. Pozdrawiam




Aby dojśc na na Kamenjak to jest swietna sprawa, mimo to,ze mieszkałam, na camp. Indje nie tak blisko jak Premantura.Przez miesiąc pobytu na Indiach,wielokrotnie jezdzilismy ,aby popływac w cudownej wodzie i zachwycac sie swiatłem w jaskini,była to nasz Błekitna Jaskinia,bardzo czesto bylismy tam sami,jest niesamowitym wrażeniem ogladac gre swiateł i kolory wody,i wyobrazac sobie ze głębiny wynurzy sie potwor a my jestesmy ograniczeni przez skały :roll: Sliczny jest amfiteatr, wyżlobiony w skałach przez wode.Bardzo lubie całą Istrię lecz,lecz Kamenjak,szczególnie jak nikogo tam nie ma jest zaczarowny.Ale tak jest w czerwcu :) :)
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 07.02.2006 15:04

Czy z Premantury mozna popłynac do Wenecji? Tak np.na jeden dzień i spowrotem ? Czy to sie opłaca ? Ile moze kosztować?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 07.02.2006 16:09

Vegusia napisał(a):Czy z Premantury mozna popłynac do Wenecji? Tak np.na jeden dzień i spowrotem ? Czy to sie opłaca ? Ile moze kosztować?


Premantura to mała miejscowość, ma tylko maleńki port rybacki, a nawet bardziej wędkarski i przystań dla łódeczek na campingu.
Nie pływałem do Wenecji, ale chyba z Puli jest wodolot lub prom. Pula - Premantura ok 20 km.
Ja jechałem autem, trochę daleko jak na jeden dzień.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 07.02.2006 18:51

maciek1956 napisał(a):
Vegusia napisał(a):Czy z Premantury mozna popłynac do Wenecji? Tak np.na jeden dzień i spowrotem ? Czy to sie opłaca ? Ile moze kosztować?


Premantura to mała miejscowość, ma tylko maleńki port rybacki, a nawet bardziej wędkarski i przystań dla łódeczek na campingu.
Nie pływałem do Wenecji, ale chyba z Puli jest wodolot lub prom. Pula - Premantura ok 20 km.
Ja jechałem autem, trochę daleko jak na jeden dzień.

Wycieczki do Wenecji wypływają z Puli.Początek rejsu ok.7.00 ,powrót wieczorem.Zwiedzanie Wenecji w towarzystwie przewodnika mówiącego po polsku-w 2003 roku była to sympatyczna p.Małgosia ,która w dzieciństwie wyjechała na stałe z rodzicami do Jugosławii.Rejs trwał ok.2 godziny,towarzystwo międzynarodowe,non stop zabawa na pokładzie-śpiewy ,konkursy,informacje w różnych językach.Bilety rezerwowałem w jednym z biur turystycznych w Premanturze,cena o ile dobrze pamiętam ok.400Kun,dzieci do 12 lat połowa,do 6 lat za darmo.
Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Niedrogo na Istrię !
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone