Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Helios III Stari Grad - kto był, baaaaardzo pilne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mokate
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2005
Helios III Stari Grad - kto był, baaaaardzo pilne

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 05.08.2005 08:27

Bardzo pilnie poszukuję informacji o hotelu Helios w miejscowości Stari Grad. Jeżeli ktoś z Was tam był, proszę piszcie. To hotel * więc trochę się boję o warunki:(
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 05.08.2005 14:12

nie byłem wew. ale z wierzchu to taki późny TITO. (poźny Gierek).
Dobrze położony, blisko wody nie pamiętam jak tam z dojazdem, bo promenada wzdłuż "plaż", raczej zamknięta dla ruchu (za wyj. dostawców)

Marcin[/list]
mokate
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 05.08.2005 14:47

Dojazd mniej istotny, bo to wyjazd autokarem. A sama okolica? I woda? Taka piękna i czysta jak mówią? Zależy mi też na informacjach o wyżywieniu, mam opcję śniadania i obiadokolacje, czy to jest zjadliwe?
Finestra
Croentuzjasta
Posty: 470
Dołączył(a): 11.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 06.08.2005 12:50

Nie byłem nigdy wewnątrz tego hotelu. Plaża blisko - żwirki i betony. Ogólnie ładnie, ale woda przypomina rosół babuni. Mętnawa i tłusta od olejków i kremów. Ale idąc brzegiem w kier. pn 5-15 min jest wiele uroczych miejsc łącznie z dzikim FKK. Słyszałem opinie o jedzeniu w hotelach na Hvarze i raczej pozytywy. W najgorzym razie w pobliżu jest pani, która sprzedaje naleśniki (crepes) 10 kn / porcja. :)

Marcin
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 08.08.2005 20:32

dwugwiazdkowy hotel,dwa baseny
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Azja
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azja » 10.08.2005 21:42

Hej! Byam rok temu W Starim Gradzie w Heliosie :) SLuchaj - BOMBA. generalnie jest to kompleks Helios i skada sie on z 2 hoteli roznej klasy i takich domkow-blizniaczkow, tzw. bungalowow. ja jechalam autokarem i czesc osob trafila do hoteli a czesc do bungalowow. Kazdy wyszedl dobrze. choc ja uwazam, ze te osoby, ktore trafily do bungalowow mialy najlepiej. bylam wsrod nich:) przede wszystkim taki domek jest wyposazony w lazienke z prysznicem i toaleta, kuchenke, lodowke, wneke do spania, mini salonik i UWAGA: TARAS z opcja swiatla w nocy z siedzonkami i stolikiem a przed kazdym domkiem mini ogrodek z egzotyczna roslinnoscia. czujesz sie jak na dzialce, mozesz zrobic imprezke na dworzu i jest super i kazdy, kto trafil do hotelu nam bardzo tego zazdroscil:) do morza bliziutko. Stari Grad jest po prostu przepiekny. na prawde mozna poczuc sie jak w raju. ciekawostka: nie ma dystkotek, choc nie wiem czy to akurat dla Ciebie jest wazne. sa puby i pubiki, restauracje a glowny hotel orgazniuzje roznego typu wieczorki. niemniej my poznalismy tyle ludzi, ze sami robilismy sobie imprezki i bylo to znacznie lepsze niz standardowe dyskoteki. pytasz sie jeszcze o jedzenie. powiem tak: to byly moje pierwsze wakajce w zyciu gdzie tak duzo jadalam. wykupilam sniadania i obiadokolacje i na kazdy z posilkow nie moglam sie doczekac. pyszne jedzonko. w zeszlym roku bylo tak, ze kazdy mogl sobie wybrac na obiad jedna z 3 proponownaych potraw - pychota. do tej pory jak pomysle o tym to az mi slinka cieknie. zatem niczego sie nie obawiaj. Stari Grad jest piekny, bezpieczny i warto tam pojechac. zycze super wypoczynku!!!!! :D

Azja
mokate
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 11.08.2005 08:26

Dziękuję bardzo za informacje:) Właśnie o to mi chodziło. Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Helios III Stari Grad - kto był, baaaaardzo pilne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone