Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nin i Ljubac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005
Nin i Ljubac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 02.08.2005 10:39

hej witam wszystkich

to jest moj peirwszy post wiec proszę o wyrozumiałość ;)
przeczytałum juz tyle watków na tym forum, że aż oczy mnie bolą :)
generalnie mamy jakis ramowy plan naszego wyjazdu do Chorwacji proszę jednak o informacje dotyczącą miejscowości Nin i Ljubać, co o nich sądzicie ?
może jakiś krótki opis oraz własne odczucia. Niestety na sieci nie ma zdby dużo informacji o tych miasteczkach, co prawda coś tam moż znaleść ale są to raczej ogólniki.

Pozdrawiam i liczę na pomoc :D
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 02.08.2005 10:40

sorka za literowki, ale pisałem dosc szybko
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 03.08.2005 06:47

Cholera nie wierzę, że nikt tam nie był. Śmiało Panie i Panowie bez krępacji proszę :)
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 03.08.2005 07:36

Znam tylko Nin,nocowalem w nim i jak najszybciej wyjechalem ...to malutka miescina ani ladna ani brzydka, wszedzie plasko i nudno...zbyt blisko Zadaru...
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 03.08.2005 07:50

oki dzieki bardzo, ciekawe tylko dlaczego jest zaznaczony jako jedna z najładniejszych plaż w Chorwacji ?
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 03.08.2005 09:00

dużo informacji znajdziesz na stronie www.nin.hr

Byłam w ubiegłym roku , bardzo ładne stare miasteczko , dobra baza wypadowa na wycieczki Zadar , wyspa Pag , wyspa Vir , Kornaty
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 03.08.2005 09:03

dzieki bardzo za infor, ta strone juz widzialem, wiesz to co na stronie nie zawsze pokruwa sie z rzeczywistoscia, dlatego tak zalezy mi na opiniach innych którzy tam byli i widzieli to na wlasne oczy, jak tam wygladaja noclegi oraz plaza ?
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 03.08.2005 09:13

sam Nin to małe stare miasto , mieszkać w nim to raczej bym nie chciała

noclegi znajdziesz na obrzeżach , jak wyjeżdzasz z miasta w kierunku na Privlakę i Vir znajdziesz kwatery po prawej i lewej stronie . Mnie osobiście bardziej podobały się plaże i widoki po lewej stronie. W okolicy apartamentu miałam trzy rodzaje plaż ; betonową z piaszczystym dnem, zwirkową i piaszczystą. Wybieram te piaszczyste ze wzgledu na dzieci , zależu co kto lubi.
Poprzednie lata byłam w południowej Dalmacji i jest tu zupełnie inaczej / płasko w tle góry Velebit/co nie znaczy , że mniej pięknie.
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 03.08.2005 09:50

dzieki
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 03.08.2005 10:20

noclegów możesz poszukać na stronie www.hr
wejdź w "turizmam i putovanja" wpisz "Nin" i szukaj

jest tez agencja www.lotos-nin.com
Hiroshi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 02.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hiroshi » 04.08.2005 06:05

jeszcze raz dzięki
bogjan
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.08.2005
Nin i Ljubac

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogjan » 06.08.2005 00:53

Pragnę dodac maleńki drobiazg,że w Ninie masz chyba jedyna w całej Chrv. tak rozległą piaszczystą plaże z rozległym,płytkim bajorkirm kąpieliskiem dla dzieci,w którym tem.wody nagrzewa się do temp.powietrza,czasem nawet wyżej.Rozległa panorama na przeciwległy Welebit w całej jego okazałości,to frajer?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone