Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.06.2005 19:32

Witam
,w tym roku wybieram sie na Riwiere Makarska(brela,baska voda itd) po27sierpnia..i mam dylemat czy rezerwowac przez neta czy jechac w ciemno..w chorwacji bylam juz kilka razy ale zawsze w hotelu!i nie orientuje sie jak to z cenami..przejrzalam w necie ceny i raczej wachaja sie ok15-20 e za osobe!dla mnie to dosc duzo z tego co wiem znajomi placili po7e ..wiec zastanawiam sie czy warto jechac w ciemno i to bedzie juz praktycznie poczatek wrzesnia ??czy uda mi sie znalezc cos taniej???????czy jednak nie ryzykowac i zamowic w necie..jesli mam placic 20e za osobe to wyjdzie mi nieomal tyle co w hotelu:(sporo osob tu na forum pisze ze ponoc kwatery w necie sa o 50%drozsze!!nie wiem bo sie nie orientuje;)jestem studentka jedziemy z chlopakiem autem i zalezy nam zeby duzo nie zaplacic!niech ktos doradzi co warto zrobic!!!!!bede wdzieczna za namiary na tanie kwatery na riwierze i za wszelkie rady co zrobic-rezerowac czy jechac w ciemno!!!
Adsx
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adsx » 20.06.2005 20:26

Oto jest pytanie !!!

Też mamy ten dylemat. Jedziemy 8.07. Chcielibyśmy blisko Dubrownika (do 100km). Najchętniej jednak objazd wybrzeża CRO 2,3 dni w jednym miejscu. Ryzykować (nie rezerwować) ??


Pozdrawiamy
A&B
wczymzecz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczymzecz » 20.06.2005 20:34

Brać namiot w razie klęski negocjacyjnej ew. inwazji Niemców i Włochów i jechać w ciemno
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.06.2005 20:39

Też pytanie!!!????? :roll:

JECHAĆ :lol: :lol: :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
no wiec:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.06.2005 22:13

no dobra to chcemy jechac!ale wlasnie czy w ciemno????/poczatek wrzesnia warto ryzykowac>?? wydaje mi sie ze tak:)chyba ze uda mi sie cos znalezc w necie tak do12E:)c
hoc ponoc ludzie juz po7-8placa za dobe:))na miejscu:)niech ktos sie wypowie kto jezdzil i wynajmowal w ciemno!!!!!prosimy:)))
RAFAKKO
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2004
Re: no wiec:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAFAKKO » 20.06.2005 22:25

BEZ PROBLEMU ZNAJDZIECIE KWATERY.MOŻE BYĆ KŁOPOT TYKO W OKRESIE 1-20 SIERPIEŃ A W INNYCH TERMINACH -JECHAĆ W CIEMNIAKA,PRZYNAJMNIEJ BĘDZIECIE WIDZIEĆ CO KUPUJECIE A NIE KOTA W WORKU.MIŁYCH WAKACJI !!!
ines napisał(a):no dobra to chcemy jechac!ale wlasnie czy w ciemno????/poczatek wrzesnia warto ryzykowac>?? wydaje mi sie ze tak:)chyba ze uda mi sie cos znalezc w necie tak do12E:)c
hoc ponoc ludzie juz po7-8placa za dobe:))na miejscu:)niech ktos sie wypowie kto jezdzil i wynajmowal w ciemno!!!!!prosimy:)))
RAFAKKO
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 18.06.2004
Re: no wiec:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAFAKKO » 20.06.2005 22:27

BEZ PROBLEMU ZNAJDZIECIE KWATERY.MOŻE BYĆ KŁOPOT TYKO W OKRESIE 1-20 SIERPIEŃ A W INNYCH TERMINACH -JECHAĆ W CIEMNIAKA,PRZYNAJMNIEJ BĘDZIECIE WIDZIEĆ CO KUPUJECIE A NIE KOTA W WORKU.MIŁYCH WAKACJI !!!
ines napisał(a):no dobra to chcemy jechac!ale wlasnie czy w ciemno????/poczatek wrzesnia warto ryzykowac>?? wydaje mi sie ze tak:)chyba ze uda mi sie cos znalezc w necie tak do12E:)c
hoc ponoc ludzie juz po7-8placa za dobe:))na miejscu:)niech ktos sie wypowie kto jezdzil i wynajmowal w ciemno!!!!!prosimy:)))
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 20.06.2005 22:39

Ines, we wrześniu śmiało "w ciemno."
Za 7-8 może być trudno ale za 10 spokojnie znajdziesz
DarekH
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekH » 21.06.2005 16:30

Witam, nie chcialem zakladac watka nowego, ale powiem tylko ze nacielismy sie na ceny w biurach, i ich pseudo promocje, i teraz mamy dylemat czy jechac w ciemno, ja osobiscie chcialbym, jedziemy w czworke, dwie pary, i cholerka moja kobita, marudzi ze bedziemy tam waletowac pod grusza, a ja naczytalem sie zeby jechac w ciemno, jak to w koncu jest ?? Plan jest taki zeby noc z 14/15.07 wyjezdzamy z Polski, i tak na 7 dni chcemy w Chorwacji spedzic, mysle o Baska Voda, i Riwierze Makarskiej, czy to dobry wybor, i cenowo nas nie zje z apartamentami lub pokojami??? Nie potrzebujemy 5 gwiazdek,ot sypialnia ;), WC i prysznic . Czy ceny 10-15 Euro sa od osiagniecia w tym okresie i czy wogole to nie jest samobojstwo pojechac o tej porze na dziko ??
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.06.2005 22:30

DarekH napisał(a):Witam, nie chcialem zakladac watka nowego, ale powiem tylko ze nacielismy sie na ceny w biurach, i ich pseudo promocje, i teraz mamy dylemat czy jechac w ciemno, ja osobiscie chcialbym, jedziemy w czworke, dwie pary, i cholerka moja kobita, marudzi ze bedziemy tam waletowac pod grusza, a ja naczytalem sie zeby jechac w ciemno, jak to w koncu jest ?? Plan jest taki zeby noc z 14/15.07 wyjezdzamy z Polski, i tak na 7 dni chcemy w Chorwacji spedzic, mysle o Baska Voda, i Riwierze Makarskiej, czy to dobry wybor, i cenowo nas nie zje z apartamentami lub pokojami??? Nie potrzebujemy 5 gwiazdek,ot sypialnia ;), WC i prysznic . Czy ceny 10-15 Euro sa od osiagniecia w tym okresie i czy wogole to nie jest samobojstwo pojechac o tej porze na dziko ??

W Pakostane płacę 35 euro w końcówce czerwca i 40 w lipcu za 4 osoby i 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Kwatera super. Parking, 2 tarasy do plaży 100 m.
Jedźcie śmiało.
Pozdr FUX :lol:
DarekH
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekH » 22.06.2005 10:28

Moglby dostac namiary na to miejsce FUX !! e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 22.06.2005 12:00

FUX podrzuć namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
JurekTCS
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekTCS » 23.06.2005 10:46

Śmiało jedź. We wrześniu zajechaliśmy do Vodic ok 50 nad ranem. Ledwo wyszliśmy z samochodu a już jakiś chorwat nas zaczepił i zaprowadził do siebie na kwatere. cena chyba 8e za osobe z widokiem na zatokę
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
hihi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 24.06.2005 13:45

no zrobimy tak..jesli w necie nie uda sie znalezc czegos do 12E porzadnego:)to jedziemy w ciemno:)))a co tam..:))riwiera makarska ejst spora:)uda sie cos na pewno znalezc:))
marek_k
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 08.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek_k » 26.06.2005 09:36

Jedźcie w ciemno. Ja nawet w sezonie jeżdżę w ciemno, a poza sezonem tym bardziej można. Po prostu jadąc drogą przez miejscowości trzeba się rozglądać za siedzącymi przy drodze ludźmi z informacją o wolnych pokojach (sobe, zimmer, rooms, a bywa, że i "wolne pokoje"). W razie problemów można zjechać do wioski i szukać na miejscu (domy mają analogiczne tabliczki). Poza sezonem znajdziecie w cenach ok. 10-12 Euro za dobę/os. Im większy apartament tym taniej wychodzi. Znam takich, którzy we wrześniu spali po 7,5 Euro.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone