Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela dla około 11-12 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011
Brela dla około 11-12 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 01.12.2011 14:36

Witam.
Potrzebuję namiarów na sprawdzone kwatery w Breli bądź okolicach Makarskiej (nie w samej Makarskiej) z parkingami, tarasem, blisko promenady i żeby nie trzeba było dużo chodzić schodkami. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Wybieram się pod koniec czerwca bądź sierpnia. Termin jeszcze nieustalony, ale dla tylu osób to najwyższa pora, aby rezerwować apartamenty. Byłem w te wakacje w Preko na wyspie Ugljan. Chętnie służę pomocą :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.12.2011 17:35

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wszystkie kryteria spełnione :!:
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 01.12.2011 18:07

A może tam byłeś i mógłbyś napisać coś o tym hotelu?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.12.2011 18:16

bielaseq napisał(a):A może tam byłeś i mógłbyś napisać coś o tym hotelu?

Hotel to tylko z nazwy - aneksy kuchenne w studiach i kuchnia w apartamencie.
Nie byłem bo jest czynny dopiero od 2010 roku.
poza tym jest dla mnie za drogi.
Ale jest przy promenadzie w dzielnicy Podraće przy plaży.

Co Cię jeszcze interesuje?
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 01.12.2011 18:39

Interesują mnie jeszcze również okolice Makarskiej, np. Zivogosce. Byłeś może w tych okolicach? Polecasz, czy raczej odradzasz? Masz może inne propozycje bardzo ciekawe, które poleciłbyś z czystym sumieniem i które miejsca najmilej wspominasz?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.12.2011 19:18

bielaseq napisał(a):Zivogosce.


Raz.
Dwa
Trzy.
Cztery

Coś znajdziesz. 8)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.12.2011 00:59

bielaseq napisał(a):Masz może inne propozycje bardzo ciekawe, które poleciłbyś z czystym sumieniem i które miejsca najmilej wspominasz?


Filozoficzne pytanie zadałeś :idea: :!:
Polecam Zivogoście ale wszystko zależy od lokalizacji. Niezły jest Brist , Tućepi, Podgora Cakje , Mala Duba itp
Jestem fanem Breli (a właściwie Podraća i innych spokojnych dzielnic)
Pewnie gdybym wpadł pierwszy raz do Breli-Soline (uciekłbym szybciej niż prędkość jest dozwolona)
Preferuje lokalizacje których mapa nie pokazuje (osady)- naście domów - max. Nie potzzrebuję knajp , promenad.
Brele rozpatruje przez pryzmat sentymentu, każdą dzielnicę traktuję jako odrębną osadę.
Się rozpisałem.....
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 02.12.2011 10:09

Dzięki wielkie za radę. Wszyscy chwalą Brelę, więc to chyba na nią padnie mój wybór.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela dla około 11-12 osób
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone