Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sedam Bisera

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010
Sedam Bisera

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 04.12.2010 22:56

Witam,

Od niedawna jestem na Chorwacji (na stałe) i chciałabym się z Wami wszystkimi podzielić swoimi wrażeniami z okolicy, w której przebywam. Kaštel Lukšić i 6 innych Kašteli to przepiękny teren pomiędzy Splitem a Trogirem. Większość turystów omija tą okolicę wielkim łukiem, ponieważ "z zewnątrz" - główna droga - nie wygląda ona zachęcająco. A szkoda, bo kryje w sobie wiele bardzo ciekawych miejsc do zobaczenia. Prowadzę coś w rodzaju blogu na facebook-u. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją stronę. Na bieżąco staram się dodawać nowe zdjęcia i informacje odnośnie okolicy - nie ma tam żadnych reklam. Wszelkie komentarze mile widzane.

http://www.facebook.com/pages/Kastel-St ... 4439523495

Pozdrawiam,

Aga
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 06.12.2010 07:42

Odwiedź w moim imieniu Kastel Stafilic - byłem tam 35 lat temu.
I wrzuć, proszę, na forum jakieś zdjęcia.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 06.12.2010 11:38

Hej, Hej,

Moim celem jest zebranie wiadomości o wszystkich 7 Kastelach :) Więc zrobi się,

pozdrawiam cieplutko
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010
Agnieszka Kulik

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 06.12.2010 13:19

Masz rację z tym omijaniem bo sam choć zwiedziłem Cro od Słoweni po Czarnogórę to ten region znam słabiutko w zasadzie tylko przejazdem a zatrzymałem się na kilka godzin w Trogirze-jakoś tak nie po drodze.Region napewno ładny,ale to co przesądziło,że pojechaliśmy dalej to chyba mniej czysta woda jak w innych miejscach.To mógłbyć przypadek bo stanołem nad zatoczką,ale tak na Cro bywa,że woda jest czysta lub krystalicznie czysta.Coś takiego spotkałem na wyspie Murter od zatoki tak sobie a od morza ok.ps.jak trafiłaś na stałe do tego pięknego kraju czy przypadkiem nie z Zabrza.Pozdrawiam Paweł.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 06.12.2010 23:51

W Kasteli woda jest krystalicznie czysta, a to dlatego, że kilka ladnych lat temu padła manufaktura, a turyści nie mieli jeszcze czasu, żeby ją zanieczyścić... Jest po prostu przepięknie... Nie, nie z Zabrza, ale z Krakowa i wszystkim polecam tą okolicę... Pięknie, Swobodnie, Jeszcze nie jest turystycznie, trochę dziko więc dlatego warto!!!!
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010
Dalmacja - Sedam Bisera - Seven Kastelas - Siedem Kaszteli

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 08.12.2010 13:11

Witam,

od niedawna mieszkam w przepięknej okolicy pomiędzy Splitem, a Trogirem. Celem tego facebookowego blooga jest zapoznanie wszystkich zainteresowanych z tym regionem. Będą tam wrzucane fotki, informacje i ciekawostki. Wszystkich chętnych zapraszam do dołączenia do facebook-owej strony (Lubię to ;-)). Strona jest na razie tylko po angielsku, ale już niedługo powinna się pojawić jej polska wersja. Kolejne zdjęcia pod koniec przyszłego tygodnia - wizyta przedświąteczna w Polsce ;-))) (Ale zimno)

http://www.facebook.com/pages/Kastel-St ... 4439523495

Pozdrawiam wszystkich,

Aga
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 10.12.2010 14:20

Zdjęcia, proszę !
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2010 14:35

Dudek2222 napisał(a):Zdjęcia, proszę !


Ja również poproszę... Chętnie zobaczę. Temat Kašteli jest troszkę pomijany na forum. Możesz opisać ten region, masz pole do popisu. :wink:

Pozdrawiam. :papa:
wiesio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiesio » 10.12.2010 15:10

Ja jestem co roku przynajmniej 2 razy w Kasteli od 4 lat (zawsze czerwiec i wrzesien lub sierpien). Wspaniala lokalizacja, spokoj, i wspaniala konoba intrada..polecam wszystkim, warto...
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 10.12.2010 15:42

wiesio napisał(a): Wspaniala lokalizacja, spokoj, i wspaniala konoba intrada..polecam wszystkim, warto...


No to Wiesio nic nie pozostaje jak wrzucić fotki na forum, może jakaś krótka relacja. ;-) Warto...Pierwszą czytelniczkę już masz.
:D

Pozdrawiam. :papa:
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 10.12.2010 16:07

Ja byłem w tym roku w Kaśteli Gomilicy skąd czarterowałem jacht.
Rzeczywiście, jest fajnie i kameralnie ale woda (w porównaniu z wyspami)
trochę mniej czysta.
Tu jedna fotka przedstawiająca Kaśtel Gomilica :
Obrazek[/list]
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 11.12.2010 23:05

Witam,

cieszę się, że jesteście zainteresowani. Sprawdźcie proszę czy możecie oglądać zdjęcia z linka poniżej - nie trzeba być zalogowanym ani mieć konta więc powinno zadziałać.

http://www.facebook.com/pages/Kastela-C ... 5?v=photos


Właśnie wróciłam z zaśnieżonej Polski - a tutaj przepięknie no i cieplutko. Od przyszłego tygodnia znów zaczynam zapoznawać się z okolicą. Facebook będzie uzupełniany, no i postaram się sfinalizować pierwszą część strony jeszcze przed świętami ;-) Dajcie znać gdybyście nie mogli otworzyć strony, to wrzucę kilka fotek na forum.

Pozdrawiam wszystkim

Aga
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 13.12.2010 23:33

Witam Wszystkich,

kolejne zdjęcia - crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije u Kaštel Lukšiću

http://www.facebook.com/pages/Kastela-C ... 4439523495


Pozdrawiam,

Aga
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 13.12.2010 23:34

Witam Wszystkich,

kolejne zdjęcia - crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije u Kaštel Lukšiću

http://www.facebook.com/pages/Kastela-C ... 4439523495


Pozdrawiam,

Aga
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 14.12.2010 10:04

Hejkum,

czy możecie potwierdzić, że macie dostęp do zdjęć?

Dzięki,

Aga
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone