Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
noyle
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 08.03.2004
Gradac

Nieprzeczytany postnapisał(a) noyle » 12.09.2010 23:11

Witam
Po 10 latach wyjazdu do Chorwacji, w końcu namówiłem rodziców na ten kierunek.
Jadą do Gradac i mam pytanie co tam jest ciekawego tzn czy polecacie jakieś knajpy, fajne plaże czy jest bank gdzie można kasę zmienić itd.
AishaKM
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 29.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AishaKM » 12.09.2010 23:58

noyle napisał(a):Witam
Po 10 latach wyjazdu do Chorwacji, w końcu namówiłem rodziców na ten kierunek.
Jadą do Gradac i mam pytanie co tam jest ciekawego tzn czy polecacie jakieś knajpy, fajne plaże czy jest bank gdzie można kasę zmienić itd.

Byliśmy w sierpniu w Gradac,bardzo ładna i malownicza miejscowość.Można spacerować promenadą nad morzem do maleńkiego Bristu lub dalej do Podacy.Piękna dłuuuga plaża co jest atutem Gradaca, w miasteczku jest też muzeum niestety nie byliśmy.Poszukaj jeszcze innych wątków o Gradacu jest ich na cro sporo,właśnie te bezcenne informacje od forumowiczów zadecydowały o wyborze tej miejscowości.Jest Konzum , Studenac, bank,knajpa z polskim menu.Bardzo nas zaintrygowały opuszczone hotele,widok w środku jak w horrorach :wink:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 13.09.2010 07:22

Witam. Moim zdaniem dobry wybór. Ja choć nie mam zwyczaju jeździć dwa razy w to samo miejsce w tym roku pojechałem drugi raz, właśnie do Gradaca. Bardzo fajna miejscowość na urlop, moim zdaniem. Jest tam bardzo długa promenada przy której jest cała masa knajpek, na pewno można coś wybrać. W samej miejscowości specjalnie nie ma co zwiedzać, ale polecam rejs na Korculę, czy wycieczki do niedalekiego Mostaru, Makarskiej, czy Dubrownika. W samym Gradacu można wejść jeszcze szlakiem pod górę i podziwiać piękne widoki. Dodam, jeszcze,że w centrum miejscowości przy banku jest bankomat. Plaża w centrum jest dość wąska ale ma atut w postaci drobnego żwirku, także już w wodzie, z kolei plaże przy hotelach/ patrząc w stronę Bristu/ i od strony południowej są zdecydowanie szersze jednak kamienie są trochę większe i nie każdemu to odpowiada. Jak rodzice będą już na miejscu na pewno sami wybiorą sobie miejsce, które będzie im odpowiadało. :lol:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone