Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Widok za 35 euro doba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009
Widok za 35 euro doba

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.07.2010 15:56

Tyle kosztował mnie czyli 35 euro ten widoczek z balkonu w terminie 28 czerwiec do 8 lipca cena po 20 sekundowej negocjacji z 40 euro. Apartamencik jeden pokój łóżko podwójne 160cm szerokie i piętrówka razem 4 miejsca schludnie i czysto, kuchnia i łazienka osobne pomieszczenia.



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 25.07.2010 16:38

A gdzie to jest dokładnie, może więcej szczegółów ?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.07.2010 16:53

No tak gapa ze mnie (podniecony z wrażenia to moje pierwsze foto wklejone na forum po szczegółowym instruktarzu :D ) Już naprawiam Jest to w Breli dzielnica Jakirusa
I jeszcze parę fotek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Widok od strony plaż (jest ich kilkanaście małych kameralnych zatoczek oddzielone skałkami
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tu wszyscy wiedzą w czym rzecz :D

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
To mi się podoba

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Widok za apartamentem
Yacek83
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yacek83 » 25.07.2010 22:41

Możesz podac jakiś namiar www lub dokladny adresik na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 25.07.2010 23:28

Napiszę tu dla innych zainteresowanych
Apartament mieści się w miejscowości Brela dzielnica Jakirusa najmniejsza a przez to naj mniej oblegana z wieloma małymi plażami i zatoczkami o różnym podłożu, przy ulicy Put Luke Kesić nr 20
Jak dojechać
Zaraz za żółtą tablicą BRELA pierwszy zjazd w prawo (przy motelu z parkingiem) zjazd w dół do znaku STOP. Tam w prawo kierunek Jakirusa tak jak prowadzi droga nigdzie nie skręcamy w żadne boczne uliczki. Po jakimś czasie miniemy po prawej stronie ich "mini market" a po lewej wierzę kościoła ( w nocy ładnie oświetlony) dalej prosto aż do ciasnego i ostrego zakrętu w prawo (po jednej jego stronie dom po drugiej skała) za zakrętem zjazd w dół do zakrętu w lewo (tak prowadzi droga innej opcji niema )nad tym zakrętem wisząca skała i lekko do góry( ta trasa to z jednej strony przepaść porośnięta laskiem z drugiej skała) to jest pierwszy z dwóch domów po lewej stronie innych niema w tym miejscu. Z ulicy widać tylko strop jak na zamieszczonym zdjęciu to jest wejście. Oba domy nie są ukończone dl;atego z ulicy widać tylko stropy i boczne ściany ale z drugiej jego strony sż trzy kondygnacje w dół (taaaaka stromizna)
Widok który widzicie rozpościera się z dwóch apartamentów obok siebie położonych najwyżej tego obiektu jaki jest widok z niższego piętra nie wiem reszta apartamentów mają boczne balkony z których już niema takiej panoramy na morze około 30% tego co ja miałem za to na góry.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Uploaded with zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bodi7
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodi7 » 25.07.2010 23:57

consett0805 , ładnie to opisałeś - odwiedze , to miejsce i mam nadzieje , że znajde coś wolnego do wynajęcia dla 4 osób początkiem sierpnia hmm.. ciekawe jaka bedzie cena...
two_pixels
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) two_pixels » 26.08.2010 15:28

consett0805 napisał(a):Napiszę tu dla innych zainteresowanych
Apartament mieści się w miejscowości Brela dzielnica Jakirusa najmniejsza a przez to naj mniej oblegana z wieloma małymi plażami i zatoczkami o różnym podłożu, przy ulicy Put Luke Kesić nr 20


Witam,
Dziękuję za informacje i opis. Jeśli posiadasz jakiś namiar na www albo tel/mail to będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam
krzysztof
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 27.08.2010 08:13

Piękne fotki , ... ale ja dziękuję za Brelę totalnie zniemczoną,hałaśliwa okrutnie w języku j.w ,byłem,widziałem chory wrociłem nigdy więcej tej NIEMCOWNI :?
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 27.08.2010 08:38

lider napisał(a):Piękne fotki , ... ale ja dziękuję za Brelę totalnie zniemczoną,hałaśliwa okrutnie w języku j.w ,byłem,widziałem chory wrociłem nigdy więcej tej NIEMCOWNI :?

Rozumiem ziomala.
To przez te zaszłości pruskowschodnie.

:wink:
Pozdrav
wiwa_t
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiwa_t » 27.08.2010 13:31

Kolego Consett0805,
Dzięki za zdjęcia , moje wspomienia z ubiegłego roku odżyły.
Dzielnica Jakirusa to faktycznie mało oblegana okolica, ja byłem na Podrace. Codziennie spacerowaliśmy deptakiem do Jakirusa, czesto zatrzymywaliśmy się przy barze z charakterystycznymi palmami w roli parasoli.
pzdr
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 28.08.2010 15:04

Znam bar byłem tam tylko raz bardzo późnym wieczorem.
Ja nie ukrywam Ten zakątek Chorwacji to jak na razie z wszystkich dotychczasowych wypraw to mój srebrny medalista.
Złotym zakątkiem nadal pozostaje skrawek Chorwacji z pierwszej wyprawy, a są nim dzikie zatoczki w okolicach Orasać. Może dla tego, że była to pierwsza wyprawa i zostawiła największe wrażenie, ale kiedy wróciłem tam po 5 latach zawożąc znajomych byłem tak samo pod wrażeniem jak za pierwszym razem.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 15.01.2011 19:53

wiwa_t napisał(a):Kolego Consett0805,
Dzięki za zdjęcia , moje wspomienia z ubiegłego roku odżyły.
Dzielnica Jakirusa to faktycznie mało oblegana okolica, ja byłem na Podrace. Codziennie spacerowaliśmy deptakiem do Jakirusa, czesto zatrzymywaliśmy się przy barze z charakterystycznymi palmami w roli parasoli.
pzdr


mała prośba, napisz coś o apartamencie gdzie przebywałeś, interesuje mnie ta dzielnica na ten rok ( może być na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 15.01.2011 20:56

Jakirusa to dzielnica Breli najdalej oddalona od centrum a najbliżej, patrząc na mapę dzielnica którą powinieneś napotkać jadąc na wakacje. Jednak to tak nie do końca wygląda bo dzielnica jest schowana daleko na dole poniżej Jadranki.
Ja zawsze wybieram sobie miejsce wakacji patrząc na mapę Google i zacieśniam krąg aż znajdę to coś w co uderzam na dzień dobry. Zdjęcia satelitarne tak namierzam ilość domów na 100m2 hhhhhee i tak oto odkryłem Jakiruse. Oczywiście zanim dowiedziałem się co to za miejsce wszystko opisałem tu na forum, a że ludzie życzliwi uświadomili mi co i jak jest grane. Po raz kolejny strzał w dziesiątkę z czego jestem dumny. Zawsze jeżdżę w Ciemno więc udaję się do domu który mnie najbardziej interesuje. Tym razem pudło ale życzliwy właściciel chwycił za telefon i i wysoko nad jego dachem miałem już apartament.
Wracając do mapy Google kiedy namierzysz na niej Brela przybliż na tyle aby zobaczyć wszystkie główne ulice tej mieściny. Ta najdalej wysunięta na północ w stronę miejscowości Pisak na samym jej końcu znajduje się Jakirusa. Resztę jak dotrzeć do miejsca masz opisane już w temacie.
Co do samego apartamentowca.
Z zewnątrz nie prezentował się okazale i gdyby nie pomoc Chorwata z pierwszego domu minął bym to miejsce ( z drogi widać tylko zalany strop pod następną kondygnację) W środku znajdują się na piętrze 4 apartamenty z czego tylko 2 mają taki widok jak na zamieszczonym zdjęciu to centralny widok panorama na całą okolicę robi przeogromne wrażenie. Właściwie są to studia pokój sympatycznie urządzony do tego łazienka i kuchnia wszystkie te pomieszczenia oddzielne (nie aneks kuchenny) czyli taka kawalerka. Kuchnia urządzona we wszystkie potrzebne rzeczy pościel ręczniki wymieniane w ramach potrzeb. Właścicielka w zasadzie jest w czasie waszej nie obecności gościem w pokoju czyli wymiana ręczników papieru toaletowego opróżnienie kosza na śmieci itd. Bez obaw bardzo miła Pani. Na rok 2010 apartamenty nie posiadały klimatyzacji (dla mnie wcale jej nie musi być jeśli wie się jak postępować) Co do plaży i jej odległości jest to jakieś 100m nie więcej idąc drogą około 200m plaż i zatoczek od wyboru do koloru a mi najbardziej podobała się ta dzika idąc przez las w stronę Pisaku. W stronę Plaży prowadzi droga po której poruszają się auta ale to auta tylko już ludzi tam mieszkających i wczasowiczów. Droga prowadzi do samiutkiej plaży po czym koniec i dalej to już nadmorska promenada zresztą zajebi... sprawa na spacery nią dostaniesz się do każdej dzielnicy. Tuż poniżej domu znajduje się knajpka z bardzo smacznym jedzeniem i wyposażeniem. doskonale zacieniona palmy i te sprawy. Jak dla mnie miejsce doskonałe.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania wal śmiało.
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 18.01.2011 18:03

jak możesz to napisz jeszcze czy w tym rejonie sa jakies sklepy, knajpki itd i jaka jest do nich odlegóśc, na chwile obecną szukam jeszcze apartamentu i biorę wszystko pod uwage ( byłem w Breli 2 razy ale w samym centrum)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 18.01.2011 19:16

Zaczyna mnie to miejsce wciągać, ta długa promenada, we wrześniu (długie wieczory) ma spore znaczenie. Po dziennym odpoczynku na plaży, spacer połączony z podziwianiem okolicy i degustacjami przydrożnymi ... :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Widok za 35 euro doba
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone