Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Solaris

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 16.07.2010 07:37

witam jestem obecnie na Solarisie od 12 VII , odnosnie pytania o internet - wi-fi tu nie ma podlacyenie do netu jest na czesci parcel w strefie B i calej A , strefa B z netem kosytuje 15,5 E plus osoby i klimatyczne, Ludyi jest duzo wiecej niz rok temu ciezko trafic sensowna parcele. Nam sie udalo bo akurat czesi wyjezdzali . W receptcji za darmo mozna 10 min. korzystac z neta.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 16.07.2010 08:50

A możesz powiedzieć w której części strefy B są te parcele z internetem? Jaka plaża kamienie, żwirek? Są jakieś atrakcje dla dzieci?
00aneta00
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 00aneta00 » 16.07.2010 20:29

Seavolv napisał(a): Jaka plaża kamienie, żwirek? Są jakieś atrakcje dla dzieci?

Plaża obecnie (ubiegły rok) raczej kamienista chociaż żwirek może miejscami wychodzić. Jeśli chodzi o dzieci: przy kempingu jest basen-chociaż w południe ciężko się do niego zmieścić ;) Obok kempingu jest kompleks hoteli a przy nich duuużo atrakcji dla dzieci- jakiś zameczek, plac zabaw, samochodziki, zjeżdżalnie (niestety płatne) i duuużo innych:)
pozdrawiam
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010
właśnie wróciłem

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 17.07.2010 17:09

w Solarisie jestem co 2-3 lata, teraz wróciłem, zaskakują mnie zmiany na lepsze...

No i te widoki - np. wschód księżyca nad zatoką...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 17.07.2010 18:05 przez makr, łącznie edytowano 2 razy
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 17.07.2010 17:44

A masz jakieś fotki z samego campingu?
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 17.07.2010 17:56

Parę fotek,
ale atrakcją kampingu jest możliwość korzystania z całości "dobrodziejstwa" Solarisu ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek



[/url]
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 17.07.2010 18:49

A to też Atrakcje Solarisa?

Obrazek
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 17.07.2010 18:52

Seavolv napisał(a):A to też Atrakcje Solarisa?



w tym samym ośrodku, kilkaset metrów od kempingu idąc deptakiem nad morzem ;)... w i na statku jest knajpka, jak ktoś nie lubi gdy go buja na morzu, zawsze może tu na trunek wskoczyć...
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 17.07.2010 19:05

A za te inne atrakcje poza campingiem płaci się, czy są bezpłatne?
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 17.07.2010 19:13

Seavolv napisał(a):A za te inne atrakcje poza campingiem płaci się, czy są bezpłatne?


Może za zjeżdżalnię trzeba parę kun zapłacić, nie wiem bo nie zjeżdżałem, za wypożyczanie sprzętu wodnego także (u nas też),
ale jako obywatel kempingu masz prawo korzystać z uciech całego ośrodka, a ceny w knajpkach są takie same przy kempingu, marinie jak i w hotelach Solarisu i Szybenika.
Zresztą między Solarisem a Szybenikiem masz duże markety, gdzie zrobisz zakupy, a jak nie chce Ci się odpalać auta, to niewiele drożej kupisz wszystko w sklepie kempingowym - od szpilek do namiotu bo pyszny chlebek, piwo i bułki z wiśnią.
Plaże wybierasz, które chcesz na przestrzeni paru kilometrów ośrodka. Tradycyjnie płaci się za leżaki jak masz zamiar leżeć 30 cm wyżej niż inni plażowicze.
Myślę, że to jest siłą Solarisu, że właśnie kemping nie jest zamknięty plażą i siatką , tylko możesz codziennie wylegiwać się przy wodzie w innym miejscu ośrodka.
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 19.08.2010 17:29

Seavolv napisał(a):A za te inne atrakcje poza campingiem płaci się, czy są bezpłatne?

Zjeżdzalnie pomarańczowe są za darmo, pozostałe płatne 2 kuny za zjazd lub bodajże 50 kun /dzień.
malafm
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) malafm » 21.08.2010 22:59

Witam,
Wczoraj wróciliśmy z Solarisa więc co nieco dopiszę:

Odnośnie zjeżdżalni - pomarańczowe za darmo ale to dla młodszych dzieciaków, inne 2,5 kn za zjazd lub 50 kn za cały dzień ( opaska na rękę codziennie inny kolor). Sam kompleks jest naprawdę super, my jesteśmy bardzo zadowoleni. Atrakcje dla dzieciaków- wspomniane zjeżdżalnie, kilka baseników ze słoną wodą ( ja też się w nich wylegiwałam), przy zjeżdżalniach plac zabaw z fajną dużą huśtawką ( niestety max obleganą), wieczorki organizowane w hotelach ( trafiliśmy na niemiecki, włoski i czeski - i ten był najfajniejszy ale to może ze względu na "łatwość" języka...dzieciaki i tak bawią się wszędzie tak samo :D )
Jeżeli chodzi o miejsce na kempingu to nam udało się 13 sierpnia znaleźć całkiem fajną miejscóweczkę w strefie C, pod fajnym drzewkiem. Do toalet w miarę blisko a do sklepu to ciut ciut :lol: Płaciliśmy 7,5 E za parcelę no i za osobę 7,5+1 klimatyczne, Młoda 6 E, wpisowe czy rejestrowe jak to nazwać 1 E za osobę ale to jednorazowo płatne.
Warunki sanitarne jak dla nas w porządku. Dużo ubikacji, dużo pryszniców, dużo umywalek. Koło godziny 18-19 gdy wszyscy schodzą z plaży faktycznie brakowało ciepłej wody ale co się dziwić. Wieczorem była już bez problemu. Czystość toalet wiadomo zależy od kultury użytkowników a z tym wiadomo różnie bywa ale ekipa sprzątająca robi co może. Mam porównanie z Baśka Polje z tego roku i tutaj jest full wypas pod tym względem.
Obok zjeżdżalni jest fajna knajpka na tym statku pirackim. Trafiliśmy na fajny rockowy koncercik - no klimat super.
Naprzeciw jest najlepsza naszym zdaniem restauracja w Cro ( wiadomo nie byliśmy wszędzie ale to był 4 wyjazd więc już jakieś porównanie mamy). Kruh z własnego pieca, ogromny grill gdzie widzisz co dzieje sie z twoją potrawą, muzyka chorwacka na żywo, świetna obsługa itd itd. to i tak nic w porównaniu ze smakami. Jesteśmy dosłownie zachwyceni a jak pomyślę o smaku tego właśnie "kruha", maczanego w oliwie...Ceny standardowe jak wszędzie, dagnije na buzaru w sosie pomidorowym na nsze życzenie 100 kn, mesane meso 80 kn, polecamy ichnią specjalność-"peka" - upieczone kawałki mięska w takiej brytfance a pod spodem ziemniaczki, albo inną ich specjalność - "Sword of Sibenik" - 4 rodzaje mięsa grilowanego nadziane na takie szpikulce i włożone na krzyż w specjalną deskę wypełnioną frytkami i grilowanymi warzywkami...( oj ale się zrobiłam głodna jak sobie o tych wszystkich rzeczach przypomniałam...)

Dużym plusem jak dla mnie jest jeszcze "życie" pod wodą, lubię sobie ponurkować i tu było co robić :D

Podsumowując- Solaris podobał mi się chyba najbardziej z wszystkich do tej pory odwiedzonych kampów i osobiście mogę go polecić innym, ale wiadomo różne rzeczy się różnym ludziom podobają...
maniekgrudziadz
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.05.2010
rezerwacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniekgrudziadz » 12.11.2010 16:28

jak rezerwować miejsce na campie w Solarisie
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 14.11.2010 15:41

Napisz do nich maila lub zadzwon. Tu masz potrzebne info http://www.solaris.hr/kontakti.asp
olakla
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) olakla » 28.01.2011 15:59

Czy trzeba zarezerwować sobie parcelę w Solarisie? Czy mozna jechac w ciemno?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Kemping Solaris - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone