Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dubrovnik/Soline dom z basenem- czy ktoś był???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Saddam
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.03.2010
Dubrovnik/Soline dom z basenem- czy ktoś był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saddam » 02.03.2010 13:44

Witam
Planuję wyjazd w maju/czerwcu w okolice Dubrovnika. Spodobała mi się propozycja apartamentu w Dubrovnik/Soline, apartamenty wydają się sensowne (opis i zdjęcia z INTERH...) do dyspozycji basen w kształcie nerki, dom położony na zboczu góry, stanowiącej rónież brzeg morza. Czy ktoś z Was może mi coś o podpowiedzieć na jego temat, może byliście w Soline? A może znacie coś ciekawego w okolicach Dubrovnika z basenem, dla 2 osób?

Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 02.03.2010 14:22

pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 02.03.2010 14:52

apartamenty

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (z basenem)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (z basenem)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

dużo ofert na tej stronie:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Saddam
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.03.2010
Dzieki za tyle podpowiedzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saddam » 02.03.2010 21:55

Dzieki za tyle podpowiedzi, a akurat ten pierwszy link jest tym miejscem o które pytałem - Marnic Apartments
Pozdrawiam
pasażer napisał(a):apartamenty

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (z basenem)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (z basenem)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

dużo ofert na tej stronie:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.03.2010 00:34

Saddam napisał(a):Dzieki za tyle podpowiedzi...

Molim. Nema na čemu. :oczko_usmiech:

Na forum można znaleźć jeszcze kilka z regionu Župa dubrovačka, w których Cromaniacy gościli i polecali:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


inne stronki z kwaterami w tej części Cro:

:arrow: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :idea:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (bardzo dużo ofert :!: Privatni smještaj)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (agencja)

Obrazek
______________________________

:arrow: :arrow: :arrow: TNIJ CYTATY :!: :idea: :!:
Ostatnio edytowano 03.03.2010 01:21 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.03.2010 01:07

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ville z basenami - zauważ, że dużo droższe i często oddalone od morza, a Adriatykowi niczego odmówić nie można, więc czy jest sens? Ale jak stać na odrobinę luksusu (z którego się nie korzysta) to każdego indywidualna sprawa.
Cavtat jest śliczny ale niestety drogi. Niemniej jednak podziel się później wrażeniami jak wybierzecie ten region.
Pozdrav
Saddam
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saddam » 03.03.2010 09:26

pasażer napisał(a):http://dubrovnikapartmentsource.com/dubrovnik-vacation-villas

Ville z basenami - zauważ, że dużo droższe i często oddalone od morza, a Adriatykowi niczego odmówić nie można, więc czy jest sens? Ale jak stać na odrobinę luksusu (z którego się nie korzysta) to każdego indywidualna sprawa.
Cavtat jest śliczny ale niestety drogi. Niemniej jednak podziel się później wrażeniami jak wybierzecie ten region.
Pozdrav


Taki wybór akurat stąd że nie planuję zbytniej "plażowej aktywności", a tylko szybkie pluskanie, jeżeli trafią się jakieś gorące dni (przełom maj/czerwiec). Plan raczej obejmuje wypady i objazdy: okolice Dubrovnika, Czarnogóra, Neretwa i Mostar tak więc myślę że z 8-9 dni na leżakowanie zbyt dużo czasu nie zostanie. Ostatnio coraz wiecej osób mowi mi że Dubrovnik jest przereklamowany i 2 dni to aż nadto aby się nim "nacieszyć" , co Ty na to? bo widzę że kolega? koleżanka? ma duże doświadczenie
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.03.2010 13:48

Saddam napisał(a):Ostatnio coraz wiecej osób mowi mi że Dubrovnik jest przereklamowany i 2 dni to aż nadto aby się nim "nacieszyć" , co Ty na to? bo widzę że kolega? koleżanka? ma duże doświadczenie

Jedni polecają plaże piaskowe, inni "żwirkowe", a ja wole skaliste. Pojedziesz, sam ocenisz, a moje zdanie:
Rok temu akurat zwiedziłem i Dubrovnik i Korcule (miasto).
Dubrovnik robi wrażenie, ale męczy. Przynajmniej nas zmęczył. Tłumy, tłumy i raz jeszcze tłumy turystów. Pospacerowaliśmy jego uliczkami, a przed wieczorem, tuż przed zamknięciem, weszliśmy na mury - KONIECZNIE! Fajnie bo chłodniej i mniej osób ale nisko słońce i brak efektu pomarańczowych dachów.
Z Dubrovnika wyjeżdżaliśmy późnym wieczorem. Właśnie! Było znaleźć w pobliżu kwaterę i zostać na noc. Wieczorem dopiero zaczęło się robić naprawdę klimatycznie. Miejscowi z różnych stron, ubrani w regionalne stroje, ściągali do centrum Dubrovnika.
Kilka dni później wybraliśmy się na Korcule. Przepiękna. Dużo mniejsza ale bardziej mi przypadła do gustu. Jakby ciszej, spokojniej, chłodniej.
I w Dubrovniku i w Korculi jest przy murze restauracja. Widok zdecydowanie z Korculi na Peljesac i pobliskie wysepki, moim zdaniem bije na głowę ale to wszystko kwestia gustu.

Saddam napisał(a):Plan raczej obejmuje wypady i objazdy: okolice Dubrovnika, Czarnogóra, Neretwa i Mostar

W Dubrovniku polecam nockę lub przynajmniej zostać do późnych godzin i wtedy gdy zapalą się latarnie, ocenić czy przereklamowany.
W Czarnogórze nie byłem, nie wypowiadam się. Jedni pisali, że super innym nie spodobały się leżące dookoła śmieci i złodziejstwo, że strach oddalić się od auta.
Spływ Neretwą to jeden dzień. W drugi można wybrać się na Sea kayaking, a o Mostarze koniecznie przeczytaj relacje Bubra!

Saddam napisał(a):(przełom maj/czerwiec).

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? :idea:


i Kolego
________________________
:arrow: :arrow: :arrow: TNIJ CYTATY :!: :idea: :!:
Saddam
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saddam » 03.03.2010 14:42

i Kolego

Już dokładnie rozumiem co znaczy CROMANIAK! Mógłbyś chyba pisać przewodniki. Kilka lat temu (3) byłem pierwszy raz w Chorwacji -
'kwatera główna" w okolicach Zadaru. Niestety nie udało się wtedy zawitać do Dubrovnika i cały czas czułem jakiś niedosyt, a oprócz tego tak jak piszesz jest tyle pięknych miejsc w każdym zakątku tego kraju, że przyciąga jak magnes.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.03.2010 21:43

nono... Okolice Zadaru to jeszcze nie Chorwacja. Riviera Dubrovnik to zupełnie inna bajka. Gro osób twierdzi, że prawdziwa Chorwacja to Peljesac...
Poniżej Splitu zupełnie inny klimat. Różnice zauważycie, a gdy wybierzecie się drogą przez Peljesac do Orebica i zostawiwszy w tym mieście auto, dokonując stosownej opłaty, przeprawicie się taksówką wodną do Korculi, zrozumiecie o czym piszę i zapragniecie tam wrócić, jak ja. echhhhh..... rozmarzyłem się :nice:

W Chorwacji już byliście, ale jak masz jeszcze pytania to zadawaj. Możesz tu - w swoim temacie (jak chcesz), bo lista kwater do wyboru chyba wystarczająca. Postaram się na nie odpowiedzieć.
Tobie polecam w okresie maj/czerwiec, rozważyć wyjazd w ciemno, bez rezerwacji. (link z tematem do za i przeciw podałem wyżej)
W regionie - Župa dubrovačka - jest sporo hoteli. Po wyczerpujących wyprawach, będzie miło odpocząć w swojej oazie, z dala od nich, od tłocznych miejsc nad brzegiem szumiącego morza, a nie basenu!

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ps. "i Kolego" napisałem, byś zapoznał się z tematem - TNIJ CYTATY
__________________________
Za powyższe bzdury nie biorę pieniędzy ani odpowiedzialności.
Wojciu
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojciu » 27.04.2010 21:11

Saddam napisał(a):A może znacie coś ciekawego w okolicach Dubrovnika z basenem, dla 2 osób?


W 2006 roku byłem w Srebreno. Naprawdę bardzo przyjemne miejsce, godne polecenia. Blisko do Dubrovnika, Czarnogóry oraz BiH. Tam też udało mi się znaleźć kwaterę z basenem (i wcale nie była taka droga - w owym czasie 15E/osobodoba początek sierpnia). Powiem szczerze, że to super rozwiązanie. Często po powrocie z plaży do "domu" na obiad po prostu nie chciało się już wracać z powrotem. Wówczas brało się, dajmy na to, zimne Ozujsko, schodziło się przed dom i leżało na leżakach przy basenie. Ehh, jak sobie o tym przypomnę... Pięknie było :)

Ps. Jeśli jesteś zainteresowany, to mam namiary (mam tylko nadzieję, że nic się nie pozmieniało od tamtej pory i są one nadal aktualne).
thomsong
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) thomsong » 30.04.2010 11:02

Wojciu: mozesz mi podac namiary. Ja wybieram sie w lipcu (4 osoby).
viola25
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viola25 » 13.08.2010 11:33

Basen z nerką, mamy zarezerwowany apartament od 4 września w tym miejscu może ktoś już był ? Jakie wrażenia .

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dubrovnik/Soline dom z basenem- czy ktoś był???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone