Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

OEKOTEL - e (informacje)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008
OEKOTEL - e (informacje)

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 17.07.2009 15:26

-------------------------------------------------------------------
edit: 11.07.2010

SORRY
ALE ADMIN SIĘ NIE POPISAŁ
i przykleił watek o hotelu w Graz -u do wątku z Traiskirchen, jakby to miało jakikolwiek związek. Stąd zmiana tematu.


Pozdrav dla Admina :evil: :?: :?: 8)

--------------------------------------------------------------------
Witam
Byliśmy tam w zestawie 2+1. Jakość do ceny bardzo dobra. Czysto, schludnie i w miarę przestrzennie.
Na śniadanie standard (jak za tę cenę) jakaś wędlina (typu mortadela), ser żółty, twarożek, dżemy, kawa ( :? ), herbata, jajka na twardo i świeże pieczywo.
POLECAM
Foto:
http://img23.imageshack.us/gal.php?g=dsc00921wuq.jpg
Ostatnio edytowano 11.07.2010 11:33 przez jackiller, łącznie edytowano 2 razy
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.07.2009 15:35

Witam
Dzięki za informacje, będziemy tam za 2 tygodnie :)
Czy w recepcji można porozumieć się po polsku lub angielsku czy tylko po niemiecku?
pozdrawiam
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 17.07.2009 15:56

Chyba we wszystkich w/w językach. PL oczywiście też.
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 17.07.2009 18:36

Do 21 spokojnie paniusia siedzi w okienku.Więc nawet jak sie trochę spóźnicie to tylko zadzwońcie inie powinno być problemu.

Szerokości.

Aha- patent tam jest niezły.
Nie ma kafelków na podłodze pod łóżkami. Pojechali po całości he he.
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 10.09.2009 17:53

Ja także mogę polecić ten Oekotel. Ja porozumiewałem się po Eng bez problemu. Śniadanie faktycznie standard, ale smaczne i bez ograniczeń. Ja byłem w czerwcu więc i kolejki rano nie było przed stołówką. Pokoje schludne i wyspać się spokojnie można. Niestety rezerwacja wymagana. Jadąc miałem zarezerwowane miejsca w obie strony ale musiałem skrócić pobyt i dość nagle się zwinąć z Cro i już niestety był problem bo jak wracałem to zawalony był. Chyba powodem jest fakt że ceny jak na Austrię są tam całkiem przyzwoite i dużo wszelakiej maści robotników tam stacjonuje przelotem więc w tygodniu ciężko się wbić. Mi się przynajmniej nie udało. A co do samego Kalsdorfu to z racji tego iz w Oekotelu nie ma żadnej restauracji czy baru to wybraliśmy się coś ciepłego zjeść na miasto i znaleźliśmy fajną pizzerię w której dają naprawdę duuuuże porcje. Jak zamówiliśmy 3 szt calzone to jedna do Cro zabraliśmy bo nie dało rady zjeść. A ja mało nie jadam zaznaczam :) Nie mniej jednak polecam Oekotel.
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 14.09.2009 22:09

Ale po co jak tam mówią po polsku ??!!
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 15.09.2009 07:18

jackiller napisał(a):Ale po co jak tam mówią po polsku ??!!


No powiem tak: ja chyba nie trafiłem na obsługę mówiącą po polsku. Po pierwsze panie mówiły po angielsku z dość silnym akcentem niemieckim, a po drugie myślę że mówiły by coś w naszym ojczystym języku zobaczywszy nasze paszporty i to że jesteśmy z PL. Chyba że im się nie chciało ze mną gadać :)
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008
OEKOTEL - Kalsdorf Graz (informacje)

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 10.07.2010 10:16

Witam
W zeszłym roku Traiskirchen teraz Kalsdorf
W zasadzie ten hotel nie różni się niczym od tego w Traiskirchen (nawet układ podobny jak nie ten sam) ale położenie chyba trochę lepsze. 500m od hotelu jest Copacabana gdzie można trochę odpocząć, zanurzyć zmęczone nogi w wodzie i zjeść u greka.

Polecam

Galeria zdjęć
haka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 09.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) haka » 10.07.2010 11:23

Informacja i zdjęcia przydatne tylko po co zakładać nowy wątek jak na forum już temat był? Wystarczy tylko poszukać i się dopisać.
jackiller
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 10.07.2010 12:45

haka

pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą i nie będę przeszukiwał 7 stron wątków w stylu
"jadę 07.08 do Oekotelu w Gratzu - czy ktoś tam będzie tego dnia ??"
Nie ma wątków informacyjnych (stricte rzeczywiście znalazłem jeden) i nie ma w szukajce opcji
'przeszukaj TYLKO tytuł wiadomości" - stąd na forum jest burdelik.

Póki co kończę ozujsko
i spadam tam, gdzie stoi ten biało czerwony parasol - to nasz :)

Obrazek

Pozdrav

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone