Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008
Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży.

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 01.07.2009 10:26

Hej siedze sobie w Igrane i szukam szeroko opisywanej piaszczystej plaży. Jedna ze wskazówek kierowała na plaże przy hotelu, niestety wszedzie żwirek i kamienie. Prosze o pomoc i jakieś koordynaty. Słonecznie pozdrawiam , aha i nie wierzcie prognozom !!!!!
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.07.2009 11:57

JAREK75 napisał(a):Hej siedze sobie w Igrane i szukam szeroko opisywanej piaszczystej plaży. Jedna ze wskazówek kierowała na plaże przy hotelu, niestety wszedzie żwirek i kamienie. Prosze o pomoc i jakieś koordynaty. Słonecznie pozdrawiam , aha i nie wierzcie prognozom !!!!!


hej!!
będę w Igrane za 2 tygodnie :D
jak z dostępem do internetu w Igrane??
może napiszesz kilka zdań na temat miasteczka,czy dużo ludzi,jakie plaże itp
dzięki i pozdrawiam
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 01.07.2009 16:26

mysza73 napisał(a):
JAREK75 napisał(a):Hej siedze sobie w Igrane i szukam szeroko opisywanej piaszczystej plaży. Jedna ze wskazówek kierowała na plaże przy hotelu, niestety wszedzie żwirek i kamienie. Prosze o pomoc i jakieś koordynaty. Słonecznie pozdrawiam , aha i nie wierzcie prognozom !!!!!


hej!!
będę w Igrane za 2 tygodnie :D
jak z dostępem do internetu w Igrane??
może napiszesz kilka zdań na temat miasteczka,czy dużo ludzi,jakie plaże itp
dzięki i pozdrawiam

jestem razem z Jarkiem75 w tym apartamencie
http://www.igrane.com/grgic/6_a6k1.htm
i mamy tutaj internet w cenie
a co do neta w Igrane to widziałem jakąś jedną kawiarenke ale co i jak to nas to nieinteresowało
ludzi w sumie sporo że ledwo można miejsce znaleść na plaży
plaża wąska jakieś 400 m drobne kamyki nic specjalnego
miasteczko spokojne wieczorem prawie grobowa cisza idealne dla rodzin z dziećmi
niepodoba mi się wszędzie walające się śmieci :evil:
znaczy się na opuszczonych posesjach a tych jest tutaj sporo
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.07.2009 17:00

dziękuję za odpowiedź :)
nam to raczej taka cisza i spokój odpowiada, ale knajpki żeby zjeść coś dobrego się chyba znajdą :oops:
no i te śmiecie niezbyt zachęcające :evil: ,no ale może zaraz posprzątają :roll:
i jeszcze jedno pytanie:czy zauważyliście gdzieś bankomat??
pozdrawiam
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 02.07.2009 09:02

Hej, knajpek oczywiście nie brakuje, co do bankomatu niestety niema. Jest kilka knajpek gdzie można o dziwo płacić kartą. Najbliższy bankomat który mnie interesował jest w Makarskiej (15km). Generalnie jak napisał SoftRm mała mieścina która napewno da mozliwość odstresowania sie do maxa. Oczywiście polecam pobliskie wycieczki do Podgory, Tucepi, a napewno koniecznie polecam obejrzenie widoków i zakrętów jakich niegdzie w życiu nie spotkałem w Górnym Igrane (wjazd od Podgory). Owe wycieczki napewno dadzą Ci szanse poznania walorów Igrane :) Powodzonka
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.07.2009 09:30

dziękuję za podpowiedzi :P
życzę miłego wypoczynku
może jeszcze w wolnych chwilach coś dopiszesz :oops: ,o ciekawych miejscach i wypadach :D .

pozdrawiam
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 02.07.2009 19:11

JAREK75 napisał(a):Hej, knajpek oczywiście nie brakuje, co do bankomatu niestety niema. Generalnie jak napisał SoftRm mała mieścina która napewno da mozliwość odstresowania sie do maxa. Oczywiście polecam pobliskie wycieczki do Podgory, Tucepi, a napewno koniecznie polecam obejrzenie widoków i zakrętów jakich niegdzie w życiu nie spotkałem w Górnym Igrane (wjazd od Podgory). Owe wycieczki napewno dadzą Ci szanse poznania walorów Igrane :) Powodzonka


Czy są jakieś specjalnie polecane knajpki,czytałem,że "U ANTE" można dobrze zjeść ?
Także jadę do Igrane za dwa tygodnie odstresować się na maxa ;)
Dzięki za sugestie,no i czekamy na świeże relacje z Igrane :)
mysza73-do zobaczenia na plaży bo będziemy chyba w podobnym terminie :)
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 02.07.2009 19:43

Ante...powiadasz, tak sie składa że właściciel owej knajpy to nasz" Pan". Tonko bo o nim mowa jest słyszalny i widzialny chyba z kosmosu...reszty nie zdradzam. Polecam też pizzerie na koncu deptaka po schodkach...smakowita. Co do lodów to nie bede sie wypowiadał, każdy wie że to Chorwacka gumisiowa tradycja. Poznałem też opisywanego Pana co jeździ po deptaku autkiem i sprzedaje owoce. Cały czas czekam na opis gdzie szukać plaży tej piaszczystej, jak narazie to chyba jest jak Yeti. Pozdrav !!!!
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 03.07.2009 08:36

JAREK75 napisał(a):Ante...powiadasz, tak sie składa że właściciel owej knajpy to nasz" Pan". Tonko bo o nim mowa jest słyszalny i widzialny chyba z kosmosu...reszty nie zdradzam. Polecam też pizzerie na koncu deptaka po schodkach...smakowita. Co do lodów to nie bede sie wypowiadał, każdy wie że to Chorwacka gumisiowa tradycja. Poznałem też opisywanego Pana co jeździ po deptaku autkiem i sprzedaje owoce. Cały czas czekam na opis gdzie szukać plaży tej piaszczystej, jak narazie to chyba jest jak Yeti. Pozdrav !!!!

Dzieki bardzo :)
Plaszczysta plaża w Igrane ?Przyznam się,że pierwsze słyszę ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.07.2009 09:04

arturo72 napisał(a):mysza73-do zobaczenia na plaży bo będziemy chyba w podobnym terminie :)


:D do zobaczenia
my mamy zarezerwoweny apartament Toncika :D
już nie mogę się doczekać :lol:

pozdrawiam
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 03.07.2009 09:26

mysza73 napisał(a):
arturo72 napisał(a):mysza73-do zobaczenia na plaży bo będziemy chyba w podobnym terminie :)


:D do zobaczenia
my mamy zarezerwoweny apartament Toncika :D
już nie mogę się doczekać :lol:

pozdrawiam


Również się nie możemy doczekać ;) Praktycznie żyjemy już wyjazdem a to dopiero za ponad dwa tygodnie :)
My będziemy tutaj:
http://www.igrane.com/malesevic/
Pozdrawiam
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.07.2009 09:53

arturo72 napisał(a):
mysza73 napisał(a):
arturo72 napisał(a):mysza73-do zobaczenia na plaży bo będziemy chyba w podobnym terminie :)


:D do zobaczenia
my mamy zarezerwoweny apartament Toncika :D
już nie mogę się doczekać :lol:

pozdrawiam


Również się nie możemy doczekać ;) Praktycznie żyjemy już wyjazdem a to dopiero za ponad dwa tygodnie :)
My będziemy tutaj:
http://www.igrane.com/malesevic/
Pozdrawiam


A gdzie Wasz apartament usytuowany jest na tej mapce?

http://www.igrane.com/mapa/index.htm

nasz to nr 37, ten dalej od plaży(bo są dwa :) )
Czy znacie już Igrane,czy to będzie pierwszy pobyt w tym miasteczku?
pozdrawiam
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 03.07.2009 10:14

mysza73 napisał(a):
arturo72 napisał(a):
mysza73 napisał(a):
arturo72 napisał(a):mysza73-do zobaczenia na plaży bo będziemy chyba w podobnym terminie :)


:D do zobaczenia
my mamy zarezerwoweny apartament Toncika :D
już nie mogę się doczekać :lol:

pozdrawiam


Również się nie możemy doczekać ;) Praktycznie żyjemy już wyjazdem a to dopiero za ponad dwa tygodnie :)
My będziemy tutaj:
http://www.igrane.com/malesevic/
Pozdrawiam


A gdzie Wasz apartament usytuowany jest na tej mapce?

http://www.igrane.com/mapa/index.htm

nasz to nr 37, ten dalej od plaży(bo są dwa :) )
Czy znacie już Igrane,czy to będzie pierwszy pobyt w tym miasteczku?
pozdrawiam

Na mapce nasz apartman to nr.22,także kawałek od Was ;)
W Igrane będziemy po raz pierwszy,chociaż okolice widokowo w miarę znamy,dwa lata temu byliśmy w Brist a 6 lat temu w Drvenik przeprawialiśmy się na Hvar :)
Z reguły wybieramy małe,ciche miasteczka i mam nadzieję,że w Igrane jest podobnie :)
bro
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 21.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bro » 03.07.2009 12:43

Z miłą chęcią posłucham więcej relacji z pobytu w Igrane.
Gdzie jeździliście na wycieczki oprócz ww przez kolegę JAREK75 ?
Będę tam pod koniec sierpnia w tym apartamencie z nr 9 na mapce http://www.igrane.com/mapa/index.htm (prawa strona mapy)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.07.2009 13:02

bro napisał(a):Z miłą chęcią posłucham więcej relacji z pobytu w Igrane.
Gdzie jeździliście na wycieczki oprócz ww przez kolegę JAREK75 ?
Będę tam pod koniec sierpnia w tym apartamencie z nr 9 na mapce http://www.igrane.com/mapa/index.htm (prawa strona mapy)


Widzę że sporo osób wybrało Igrane :lol:
Podzielę się wrażeniami po powrocie :D
A może jeszcze JAREK75 coś dopisze :P

pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Siedze w Igrane i szukam opisywanej piaszczystej plaży.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone