Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa Pim

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 21.07.2009 13:36

Wróciliśmy z Marusici, z Willi PIM trzy dni temu. Było bosko :D , widoki faktycznie dech zapierają...teraz na szczęście pozostały zdjęcia i wspomnienia. W pierwszym tygodniu na plaży było pusto i kameralnie, w drugim było już tłoczno, ale dla każdego jest miejsce. To był mój pierwszy raz do Cro, już marzę i myślę o następnym wyjeździe. Wszystkim za rady bardzo dziękuję, służę pomocą ( w miarę moich możliwości), pozdrawiam gorąco i życzę wspaniałych wakacji. :D
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 24.07.2009 07:56

Byliśmy w PIM w zeszłym roku. Duży apartament na piętrze z widokiem na Brać i Biokovo - Widok Rewelka. Taras ogromny, że 20 osób może tańczyć. Gospodarze świetni. Marija nieźle "spika" po angielsku, wiec nie było problemów. Mają świetny grill z salą do zabaw.
Pozdrawiamy Mariję i Petara Marusic - rodzinka z Tych
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.08.2009 17:27

Przeszedłem się w tym roku plażą by zobaczyć co się zmieniło w pobliżu PiM.

Betonowy kolos PiM nic się nie zmienił

Obrazek

zero zieleni i auta rozpływają się na słońcu

Obrazek

obok powstaje kolejny dom

Obrazek

widok nadal super

Obrazek

na plaży znajdzie się miejsce dla każdego, po prawej plaża zupełnie pusta

Obrazek
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 10.01.2010 23:40

Ja za sprawką forum, :D właśnie się tam wybieram. Pierwszy raz do Chorwacji na stały ląd. Byłem w 2005 na jachcie, i obiecałem sobie, że tu wrócę. I stało się.
Andrzej
początkujący cromaniac :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 11.01.2010 00:11

bracik001 napisał(a):Ja za sprawką forum, :D właśnie się tam wybieram. Pierwszy raz do Chorwacji na stały ląd. Byłem w 2005 na jachcie, i obiecałem sobie, że tu wrócę. I stało się.

I gitara! Jak nie ma pytań, a tylko pochwalić się, to jest na forum Kalendarz wyjazdowy - CHORWACJA 2010 :devil:

zebik napisał(a):Z willa Pim się nie skontaktujesz inaczej jak przez agencję zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Poza tym jest do końca sierpnia zajęta.

A jak się ma nr tel do właścicielki? :mrgreen:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 11.01.2010 01:34

bracik001 napisał(a):Ja za sprawką forum, :D właśnie się tam wybieram. Pierwszy raz do Chorwacji na stały ląd. Byłem w 2005 na jachcie, i obiecałem sobie, że tu wrócę. I stało się.
Andrzej
początkujący cromaniac :D


bracik001 a w jakim terminie jedziesz jeśli wolno spytać ?? Ja z moją familią i kuzynostwem jedziemy w terminie 25.06-4.07 więc może będziemy sąsiadami :)
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 11.01.2010 19:48

Pasażer,
Nie było moją intencją chwalenie się, gdzie jadę. To dzięki cro.pl -tam jadę. Ja chciałem tylko w ten sposób, skromny sposób, podziękować. I to tyle.
Pozdrawiam
Andrzej :D
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 11.01.2010 19:51

Viniu,
Przełom lipiec/sierpień. Dokładnych dat nie pamiętam.
Pozdrawiam
Andrzej :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2010 20:15

Maciejka napisał(a):Dopiero raczkuję(albo nawet nie) na forum...szukam bezpośredniego kontaktu do willi PiM w Marusici, proszę pomóżcie!!!


Takie było pytanie.


zebik napisał(a):Z willa Pim się nie skontaktujesz inaczej jak przez agencję zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Poza tym jest do końca sierpnia zajęta.


a taka była odpowiedź.


Jak się ma numer telefonu do właściciela willi to się na forum o bezpośredni kontakt nie pyta. Proste jak "wysikanie dziury w śniegu" :D
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 12.01.2010 14:54

Generalnie nie znajduję sensu, żeby się tak bombardować złośliwościami???
To ja zadałam to pytanie dość dawno, dzięki wspaniałym ludziom otrzymałam dość wyczerpujące odpowiedzi. W Villi PIM byłam 2 tygodnie lipca 2009, znalazłam bezpośredni namiar do właścicieli, czyli nie przez agencję...ale tak jak już pisałam i radziłam innym nie miało to znaczenia...tzn. zapłaciłam tyle samo!
Dlatego przekonałam się, że w tym przypadku spokojnie można wszystko załatwiać przez agencję, podaną wyżej.
Wakacje były cudowne i niezapomniane :D
Wszystkim życzę wspaniałych chwil w Willi PIM i w każdym innym miejscu w Cro. Służę pomocą na miarę moich możliwośći. Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2010 17:51

bracik001 napisał(a):Pasażer,
Nie było moją intencją chwalenie się, gdzie jadę. To dzięki cro.pl -tam jadę. Ja chciałem tylko w ten sposób, skromny sposób, podziękować. I to tyle.
Pozdrawiam
Andrzej :D

A ja napisałem tylko - i gitara, czyli super, dobry wybór :wink: Przypomniałem o kalendarzu, bo widziałem, iż kolega się tam nie wpisał . . ot i wszystko z "wielkiego zamieszania". Pozdrawiam

Maciejka napisał(a):Generalnie nie znajduję sensu, żeby się tak bombardować złośliwościami???

Koleżanko, wszystko z humorem jest.
Maciejka napisał(a):To ja zadałam to pytanie dość dawno, dzięki wspaniałym ludziom otrzymałam dość wyczerpujące odpowiedzi. W Villi PIM byłam 2 tygodnie lipca 2009, znalazłam bezpośredni namiar do właścicieli, czyli nie przez agencję...ale tak jak już pisałam i radziłam innym nie miało to znaczenia...tzn. zapłaciłam tyle samo!
Dlatego przekonałam się, że w tym przypadku spokojnie można wszystko załatwiać przez agencję, podaną wyżej.
Wakacje były cudowne i niezapomniane :D
Wszystkim życzę wspaniałych chwil w Willi PIM i w każdym innym miejscu w Cro. Służę pomocą na miarę moich możliwośći. Pozdrawiam

Również służę pomocą. Co wiedziałem podpowiedziałem i fotki pozwoliłem sobie tu wkleić. Dziękuję za komplement :oops:

Więcej o agencji Pani Jasnej:
Agencja ALUJEVIC - prośba o aktualny namiar

Pozdrawiam :oczko_usmiech:
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 13.01.2010 08:30

W sumie to nie o Twoją ripostę mi chodziło ale faktycznie zostawmy :D jak wszystko jest z humorem to ok!
Podsumowanie:
super, że kogoś się nie zna a można na jego info polegać :)
Zamieszczone zdjęcia przez Pasażera przed wyjazdem oglądałam milion razy a potem... gdy przyjechałam do PIM miałam prawdopodobnie ten sam widok ( to jet sypialnia w dużym app?).
A i po powrocie, mimo, że mam swoje zdjęcia, często tu zaglądam aby nacieszyć oko kolejnymi zdjęciami...
A na dworze znowu brr...
Ciepło wszystkich pozdrawiam, póki co bezpiecznych ferii :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 14.01.2010 00:42

Maciejka napisał(a): super, że kogoś się nie zna a można na jego info polegać

"Bardzo mi przykro Sidoroski" :mrgreen:

Maciejka napisał(a):( to jet sypialnia w dużym app?)

Fotki robione ze środka app mam od koleżanki . . . nie pamiętam w którym mieszkali . . . a pozostałe produkcji własnej :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 14.01.2010 00:43

Maciejka napisał(a): Zamieszczone zdjęcia przez Pasażera przed wyjazdem oglądałam milion razy a potem...
A i po powrocie, mimo, że mam swoje zdjęcia, często tu zaglądam aby nacieszyć oko kolejnymi zdjęciami...

. . . to lecimy dalej. . . niżej. . . gdzie znacznie przyjemniej :twisted:

z betonowej willi schodzimy po betonowych schodach

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

brakło trochę betonu i dalej schody lekko wybrakowane

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

betonu zupełnie zabrakło i jest rura

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

z której jak się dobrze rozpędzimy lądujemy w wodzie lub się rozbijemy o skały

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i tym prostym sposobem docieramy na główną plażę

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

niestety czas mojej samotnej wyprawy ograniczony, więc wracam . . . w prawo przez mniej zaludnione plaże

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

hmmm.... plaże . . trzeba zrobić jeszcze mały przystanek . . kamień chyba wpadł do buta

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

dalej wiedzie piękna równa promenada, w sam raz na nocne romantyczne spacery, niemniej jednak idę szybko

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bo jedzonko już czeka

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

obyło się bez najmniejszych obrażeń . . zwiad należy zaliczyć do udanych :devil:


Pozdrav :oczko_usmiech:
Maciejka
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejka » 14.01.2010 10:52

No, no kolego...rozmarzyłam się, widzę, że kiedyś muszę tu wrócić, niewiele zwiedzałam, dalszych plaż nie znam. Korzystaliśmy tylko z najbliższych dwóch, a szkoda...
Kubeł zimnej wody...i wracam do pracy...pozdrawiam serdecznie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone